Tylko jedna Szklanka Dziennie i Oponka Znika

Tylko jedna Szklanka Dziennie i Oponka Znika. Wszyscy wiemy, że najtrudniej jest się pozbyć tłuszczu z brzucha – diety, ćwiczenia i inne rzeczy mogą zrobić różnicę, ale i są bardzo znaczące. Nawet jeśli chcemy całkowicie poświęcić się temu tłustemu przegranemu, nie moglibyśmy, ponieważ życie w dzisiejszych czasach jest tak gorączkowe, ruchliwe i szybkie, że nie dostaniemy szansy, aby dbać o siebie tak, jak powinniśmy.

Jeśli spożyjesz i wypijesz ten  napój, nie tylko metabolizm zadziała szybko, ale także twoje ciało dostarczy wielu przydatnych i zdrowych składników odżywczych i usunie niechciane, toksyczne materiały.

Składniki:

1 cytryna
1 ogórek
Imbir
8 szklanek wody

Przygotowanie:

Weź cytrynę, przekrój ją na pół i po prostu pozwól im usiąść w garnku z 8 szklanek wody. Następnie ogórek powinien być obrany, a także pokrojony w ładne, małe cienkie koła, niewielkich rozmiarów. Umieść je w wodzie i wymieszaj dodaj trochę liści mięty. Następnym krokiem jest obieranie imbiru, po obraniu, zmiel go i dodaj do wody. Wszystko to dobrze wymieszaj i powinno znaleść się w lodówce na całą noc.

Za spożywanie tego napoju nie ma ścisłego harmonogramu określonego czasu w ciągu dnia. Jeśli teraz czujesz pragnienie, wypij teraz trochę. Działa cuda bez żadnych ścisłych reguł dotyczących stosowania go.

Zauważa się nawet, że można stracić do 3 kg tygodniowo, o ile nie zapomina się o treningu.

Udostępnij ten artykuł dla swoich znajomych!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk