Jak pozbyć się Brzydkich Nóg w 6 Tygodni

nogi i cellulit

Jak pozbyć się Brzydkich Nóg w 6 Tygodni. Agnieszka trafiła do mnie na treningi Online pod koniec listopada 2018. Problem jaki mi przedstawiła to wiotkie ciało po wcześniejszym odchudzaniu. Podczas odchudzania po prostu nie ćwiczyła i jej skóra nie była jędrna, bez pośladków i zwisach tłuszczu na ramionach.

Ustaliłam jej plan dietetyczny, a treningi zaczęłyśmy ćwiczyć w domu na wizji online Live 3 razy w tygodniu. Na treningach było widać, że Aga nie ćwiczyła od dłuższego czasu i musiałam wprowadzić wszystko od początku czyli prawidłowa technika i oddychanie. Pózniej był okres świąteczny 10 dni przerwy i pózniej Aga złapał jakiegoś wirusa i na kolejne 10 dni odpadła. Więc praktycznie 6 tygodni i mamy super efekt.

Brzuszek się ujędrnił, cellulit znika, a pośladki idą do góry. Za parę miesięcy znowu wstawię metamorfozę i porównamy ją. Teraz idziemy całą 3 razy treningi w tygodniu i jest ogień.

Aga pracuje ciężko i czasami jest jej trudno wykonać ćwiczenia, ale zawszę znajdę rozwiązanie na płynność w treningu tak aby mogła się wypocić.

Musisz pamiętać, że jeśli się odchudzasz i ważysz od 80 kg w górę to musisz dodać intensywny Trening, a nie samo cardio! Jeśli oczywiście chcesz zachować skórę jędrną, a nie zwisającą po kolana.

Jeśli chciałabyś zacząć ze mną współpracę to napisz do mnie. To jest teraz czas aby zrobić fajną formę na Lato. 4 miesiące to bardzo dużo by schudnąć parę kilogramów, do tego 5 posiłków dziennie i mój wycisk na treningach czyli motywacja!

METAMORFOZA – KLIKNIJ TUUTAJ

 

METAMORFOZA – KLIKNIJ TUUTAJ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk