Jak Pozbyć się Brzucha w Domu – 15 kg – Sprawdź – Gosia Klos

Metamorfoza, Gosia Klos, Dieta, trening online

Jak Pozbyć się Brzucha w Domu – 15 kg – Sprawdź – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Od dawana wiadomo, że głównym problemem otyłości jest brak ruchu i duża liczba spożywania kalorii, złego odżywiania. Od roku czasu dostaje od was wiele wiadomości, że w trakcie pandemii przytyliście 20 -30 kg.

Zastanawia mnie tylko dlaczego zgłaszacie się do mnie jak jest taka duża nadwaga. Przecież wiadomo jest, że metamorfoza będzie trwała dłużej. Cieszę się, że macie większą świadomość swojego ciała i nawet jeśli nadwaga jest duża to zgłaszacie się o pomoc.

Chcę uświadomić wszystkich, że nie można schudnąć z samego brzucha czy ujędrnić same uda czy zgubić same boczki. To proces całego ciała. Wyobraź sobie, że nagle z dużego balona na brzuchu robi się płaski, a nogi i ramiona zostają z tkanką tłuszczową i obwisłą skórą. No, ale przecież macie płaski brzuch…Czyż to nie będzie wyglądać śmiesznie i nie estetycznie?

Moje podopieczne ćwiczą całe ciało w zależności od stopnia otyłości i problemu aktywności, wszystko układam indywidualnie na treningach, ale na pewno nie ćwiczymy samego brzucha.

Proces odchudzania trwa, czasami jest to 3 miesiące, a czasami 2 lata, Wszystko zależy od Ciebie, nie ode mnie.  Z kobietami pracuje od 20 lat i sama jestem kobietą przed 50 – siątka i wiem, że czasami nie jest łatwo, zwłaszcza kiedy ciało zmienia się bardzo szybko.

Im człowiek robi się starczy tym więcej rozumie. Zrozumiałam, że nie muszę mieć płaskiego brzucha jak wszystkie młode laski na instagramie, że wystarczy być zdrową, mieć wyniki badań w normie i cieszyć się każdą chwilą, bo ta chwila przemija bardzo szybko.

Wszystkie młode kobiety, chcą mieć piękne ciało, ale nie mają czasu i nie chce im się ćwiczyć więc kupują szejki i ładują w siebie całą chemie, narażając się na różne choroby w późniejszym wieku.

Wszystkie starsze kobiety, chcą miec piękne ciało, wiedząc, że wymaga to czasu i poświęcenia. Problem jest taki, że będąc młodą kobietą, piły te szejki, a teraz zaczyna wszystko szwankować, a to woreczek do usunięcia, a to wątroba otłuszczona, a to nadciśnienie i tak bym mogła wymieniać wszystkie choroby.

Metamorfoza, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg, Dieta, trening online

Moja podopieczna zgubiła 15 kg, z pooperacyjnym kolanem i nie było problemu, aby ćwiczyć, ujędnić ciało i zgubić brzuch. Treningi odbywały się w domu lub  na siłowni. Ćwiczyłyśmy 4 razy w tygodniu o 5 rano przed pracą. Można? Mozna!

Po 60 – siątym rokiem życia, to już nie wiadomo co naprawiać. Wszystko szwankuje i cieszę się, że prowadzę w tym wieku coraz więcej pań, bo przecież każdy chce żyć jak najdłużej.

Ten artykuł jest skierowany do wszystkich, którzy mają nadwagę, ale nic im się nie chce i nie zdają sobie sprawy, że jak tak dalej pójdzie do nie doczekają emerytury, a przecież każdy pracuje tyle lat na tą emeryturę prawda…

Każda moja podopieczna na płaski brzuch pracuje ciężko. Treningi odbywają się w domu lub na powietrzu. Trening personalny online trwa 1 godzinę i dobieram go indywidualnie pod jednostkę chorobową, urazy czy wiek. Koszt takich treningów jest uzależniony od wykupionych treningów online. Można na początek wykupić 1 h i sprawdzić.

Kliknij tutaj po taki trening i zaczynamy. Trenować można w każdym wieku i w każdym wieku prowadzę panie. Zaczynamy?

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk