Żegnaj Brzuszku – Odpowiedni Plan dla Ciebie

Żegnaj brzuszku

Żegnaj Brzuszku – Odpowiedni Plan dla Ciebie

Moje doświadczenie pracy z kobietami przekroczyło 20 lat i wiem jedno, że nie ma zdrowego czy niezdrowego jedzenia. Najważniejsza jest ilość jedzenia i odpowiedni ruch. Nie ma czegoś takiego jak płaski brzuch czy szczupłe nogi. Pracujemy na całe ciało czy to jest w jedzeniu czy w treningach.

Nikt nie jest w stanie utrzymać płaskiego brzucha przez cały rok. Jesteś mamą lub pracujesz 12 godzin dziennie? To pomyśl sobie, że musisz jeszcze zrobić tak aby mieć płaski brzuch, jędrne pośladki czy brak cellulitu. Na taki efekt musisz pracować przez cały czas, cały rok.

Wszystkie te gwiazdy z telewizji czy instagrama są młode, po operacjach plastycznych i mają dużo czasu dla siebie. 90% kobiet, które ogląda te dziewczyny z telewizji musi pracować, wychowywać dzieci, gotować i sprzątać.

Prowadząc kobiety po 40-stce, wiem że, taka kobieta po 20 latach wychowywania dzieci, dbania o dom, wygląda jak wrak człowieka i cieszę się, że świadomość dbania o siebie wchodzi w krew. Każda chce wyglądać pięknie, bez brzucha i bez cellulitu. Prawda jest takach, że cała ta metamorfoza wymaga czasu nawet czasami rok, czy dwa.

Jeśli nie dajesz rady sama rady ze sobą i swoimi nawykami napisz do mnie. Współpraca jest odpłatna, bo to moja praca, ale nie mam 1000 pań tylko kilkanaście, a w takim razie moją uwagę mogę w 100% procentach poświęcić dla Ciebie. Dla mnie najważniejsza jest jakość, a nie ilość.

Kliknij tutaj i działaj!

A jeśli powiem Ci, że możesz być w pełni zdrową i nawet za jakiś czas schudnąć i spełnić swoje marzenia bez operacji? Wystarczy spełnić pewnie warunki w swoim codziennym życiu i być cierpliwą, a przyjdzie wszystko w swoim czasie.

1.Musisz uświadomić sobie, że każdy człowiek jest inny, więc uniwersalna dieta czy ćwiczenia dla wszystkich nie istnieje, nigdy nie ćwiczę z paniami tego samego, zawsze jest inny trening. W zależności od potrzeb każdej osoby.

2.Ćwicz codziennie po 30 minut nawet jeśli to ma być tylko spacer z psem w szybkim tempie.

3.W jedzeniu najważniejsza jest ilość i jakość. Lepiej mniej, a częściej. Żołądek po posiłku powinien być w połowie pusty.

Obserwując świat od wielu lat przyglądam się ewolucji pożywienia ludzi. 30 lat temu w sklepach brakowało wielu produktów, a ludzi szczupłych było bardzo dużo. Ludzie nie chorowali, byli zdrowsi. Jedliśmy mniej, teraz nie panujemy nad ilością zjadanego pożywienia.

Dlatego powstaje wiele chorób układu pokarmowego reflux czy chore jelita, nie mówiąc już o bakteriach czy wirusach. Ze wszystkim się spieszymy, chcemy na juz i teraz zamiast czuć i satysfakcję z jedzenia. I w dodatku jemy i za dużo. Kaloryczność jest o wiele większa niż ją spalamy. I tak koło się kręci.

Ja w tobie nie zmienię starych nawyków. Ja mogę Ci pokazać drogę i ułatwić życie. Nie jestem gwiazdą telewizyjną, która jest po operacjach plastycznych czy wyszczuplających i chce ci wcisnąć jakieś gówno do picia, po którym złapiesz więcej chorób niż ci się wydaje.

Ja mam 48 lat i chcę ci pokazać i nauczyć proste metody, które można zastosować w domu wychowując dzieci czy nadal pracować w wieku 50 lat.

Zastosuj te 3 wskazówki, a zobaczysz co się stanie za miesiąc. I napisz do mnie, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek.

Kliknij tutaj i działaj! Treningi online i odpowiednie żywienie.

Metamorfoza, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg, dieta i trening w domu

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk