Jak pozbyć się 15 kg złogów pokarmowych z Jelit

jelita i brzuch - jak o nie zadbać

Jak pozbyć się 15 kg złogów pokarmowych z Jelit – kamienie kałowe. Twoje jelita to Twój mózg i jest jednym z najważniejszych narządów w twoim układzie pokarmowym i jeśli nie działa prawidłowo, możesz napotkać wiele problemów zdrowotnych. Według statystyk ponad 50 milionów ludzi w Stanach i na całym świecie ma jakiś problem medyczny związany ze zdrowiem jelita grubego.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Chociaż niektóre z tych problemów nie są niczym poważnym, jak bóle głowy i trądzik, niektóre osoby doświadczają trudniejszych konsekwencji, takich jak:

– Zespół jelita drażliwego
– Choroba Crohn
– Zaparcia
– zapalenie jelita grubego
– refluks

Statystyki pokazują, że każdego roku około 100 000 osób przechodzi operację kolostomii z powodu problemów z jelitami. Jest to w dużej mierze spowodwane faktem, że nasze jelita zawierają do 8 kg toksycznych odpadów z powodu niezdrowej żywności, którą spożywamy, bogatej w przetworzone cukry oraz niewystarczającej ilości enzymów i włókien ( Choć średnio przyjmuje się, że każdy ma ok. 5 kg).

Jeśli chcesz mieć zdrowe jelita i zapobiec komplikacjom, zalecam wypróbowanie następującego naturalnego środka. To lekarstwo poprawi ogólny stan zdrowia i skutecznie detoksykacji jelita grubego. Jest bogaty w błonnik, składniki odżywcze i witaminy i pomoże Ci pozbyć się wszystkich toksyn z twojego ciała. Pij go 7-15 dni raz dziennie.

SKŁADNIKI:

1 szklanka wody
1 łyżka. syrop klonowy
1 łyżka. nasion Chia
1 łyżka. z nasion lnu
1 jabłko ( pieczone )

Przygotowanie:

Umieść wszystko w blenderze i mieszaj, aż wszystkie będą dobrze połączone, a nasiona chia zaczną się rozszerzać. Pij lekarstwo na pusty żołądek. Nasiona Chia są bogate w białko, składniki odżywcze, witaminy, kwasy tłuszczowe Omega 3 i błonnik, dzięki czemu są doskonałe dla układu trawiennego i zdrowia serca.

Wszyscy wiemy, że miód ma właściwości antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne i chroni przed rakiem jelit. Siemię lniane jest bogate w kwasy tłuszczowe omega 3, przeciwutleniacze i błonnik, co oznacza, że ​​jest doskonałym sojusznikiem również przeciwko rakowi. Ponadto promuje zdrowie układu krążenia i absorpcję składników odżywczych jelit.

Wszyscy znamy powiedzenie: „An apple a day keeps the doctor away”, więc nic dziwnego, że jest ono zawarte w tym zadziwiającym remedium. Ja jem 1 jabłko dziennie, a ostatnio znalazłam na targu wyciskane jabłka, gdzie pani sprzedająca ma swoje sady jabłkowe i wyciska jabłka własna wyciskarką. Może mi sie uda umówić  z tą panią i nagrać video. Obserwujcie mojego bloga. Obfitują w nierozpuszczalne i rozpuszczalne włókna, które stymulują ruchy jelit. Pij tę niesamowitą mieszankę codziennie 7-15 dni, jeśli chcesz pozbyć się 15 kg z jelit. Pomoże Ci również oczyścić jelita i poprawi ruch jelit, co jest niezwykle ważne dla ogólnego stanu zdrowia.

Pamiętaj, że sam napój nie pomoże, trzeba dodać ćwiczenia i odpowiednie żywienie. Moje podopieczne z którymi ćwiczę mają piękne rezultaty, ale oczywiście ze wszystkimi połączeniami. Trening+Dieta+Napój = Sukces

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną Online  tak jak Madzia

metamorfoza, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Udostępnij dalej ten artykuł, niech inni też skorzystają z tego przepisu. 

Twój dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk