Domowy środek do odbudowy Kości i Stawów

stawy i domowe przepisy

Domowy środek do odbudowy Kości i Stawów. Jak już wiesz, zła postawa może mieć długofalowe konsekwencje dla ogólnego stanu zdrowia, w tym zwiększone ryzyko zaburzeń trawiennych, chorób układu krążenia i bólu pleców. Po za tym jest to jedna z wiodących przyczyn przewlekłego bólu stawów i kolan. Najbardziej odczuwają to kierowcy, starsze osoby, ale coraz częściej zgłaszają się do mnie o pomoc młode osoby, który brakuje ruchu lub młode mamy.

Inwestujcie w swoje zdrowie, zdrowe jedzenie i ruch.  Dziś miałam okazję podjechać na targ do Tych i to co zobaczyłam to był szok. Jedna pani sprzedawała  na targu produkty, które sama wyrabia;   ser biały, masło, mleko, jaja i śmietana. Kolejka była tak duża, że nie mogłam w to uwierzyć. Ludzie nie chcą juz kupywać już z supermarketów rzeczy spożywczych owinięte folią, tylko chcą jeść zdrowo. Oczywiście ja też stanęłam w tej kolejce i na weekend mam całą lodówkę pełną w zdrową żywność…

Dlatego staram się w moich wpisać dać wam jak najwięcej przepisów, porad czy motywacji tak aby tą naturalność zachować bardzo długo.  Oczywiście wszystko zależy skąd produkty z przepisu kupisz. Czy na przykład; czy miód będzie z własnej pasieki z tegorocznych zbiorów czy ze sklepowej półki. Wszystko ma znaczenie.

Aby zapobiec dalszym komplikacjom i przywrócić zdrowie kościom i stawom, możesz zacząć poprawiać postawę ciała i dopasowanie mięśni, włączając niektóre ćwiczenia w treningu i stosując naturalne środki w celu wyeliminowania bólu – poniższy prosty przepis jest niezwykle silny dla wzmacniając stawy, kości i kolana oraz przywracając elastyczność więzadeł i ścięgien.

Pamiętaj sam przepis nie pomaga, to jest tylko dodatek do całego planu wzmacniającego twoich problemów ze stawami. Musisz dodać zestaw ćwiczeń indywidualnie dobrany do twojego problemu. Nie ma cudów. Trzeba się ruszać 30 min dziennie. Ja wiem, że nikomu się nie chce nić robić, a co dopiero ruszyć dupsko i zacząć ćwiczyć. Ale prawda jest taka, ze same przepisy, które podaje nie pomogą. Dieta i trening plus mój przepis do gwarantowany sukces.

Możesz zgłosić sie do mnie na treningi on-line w domu i zacząć powoli coś robić w tym kierunku, przy bólu w kręgosłupie, bóle w stawach itd.

Kliknij Tutaj i umów się na Twój pierwszy trening. 

Teraz prosty przepis, który może odwróci skutki osteoporozy i choroby zwyrodnieniowej stawów i naturalnie zwiększy twój metabolizm!

Składniki:

1 kg miodu z własnej pasieki ( np. wielokwiatowy )
10 łyżek siemienia lnianego
50 g pestek dyni
5 łyżek zmielonego sezamu
3 łyżki rodzynek
50 g nasion słonecznika
50 g ziaren pszenicy

Procedura:

Zmiel wszystkie nasiona; Umieść wszystkie składniki w dużej misce, dobrze wymieszaj i umieść mieszaninę w szklanym słoju.

Stosowanie:

Codziennie spożywaj łyżkę stołową przed śniadaniem i obiadem.

Zobaczysz za 2 tygodnie jaki będzie efekt. Tylko obiecaj mi, że będziesz się ruszać, a jak brak ci motywacji to zgłoś sie do mnie. Ja zmotywuję i dam wycisk na treningu.

Kliknij Tutaj i umów się na Twój pierwszy trening. 

Działaj https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk