Najlepszy magiczny napój na dobranoc na tłuszcz z brzucha


Kup Dietę i Trening

Najlepszy magiczny napój na dobranoc na tłuszcz z brzucha. Jak poradzić sobie z tym dodatkowym kilogramem w talii – przepis? Znalazłam prosty sposób na utratę tłuszczu z brzucha w ciągu jednej nocy. Po przebudzeniu zrób trening 30 min prze 5 dni – poznaj magiczny napój przed snem!

Pij przed snem przez 5 dni. Dodaj trening, a efekty będą rewelacyjne. Oczywiście dietę którą stosujesz dalej kontynuuj, a jeś;o nie masz jeszcze diety czy treningu Kliknij tutaj!

Do tego napoju będziesz potrzebować

Cytryna – Potrzebujemy zarówno skóry, jak i soku
Ogórek
Imbir
Sok z aloesu – 1 łyżka stołowa
Pęczek pietruszki
Pół szklanki wody

Po prostu włóż wszystkie składniki do sokowirówki i zmieszaj wszystko Twój napój jest już gotowy

Korzyści

Cytryna jest uważana za produkt odchudzający. Cytryny zawierają również ważne witaminy, takie jak witamina C i potas. Dieta bogata w potas może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, a badania wykazały, że osoby spożywające dużo potasu mają do 27% niższe ryzyko chorób serca i udarów mózgu

Ogórki mają wysoką zawartość składników odżywczych i wody, ale niską kaloryczność, dlatego idealnie nadają się do odchudzania

Pietruszka to magiczne lekarstwo na pozbycie się wody z organizmu.

Wszystko co robisz dla swojego ciała jest dla twojego zdrowia. Połączenie odpowiednich składników powoduje, że czujesz się szczuplejsza i masz więcej energii na cały dzień. Wszystkie najważniejsze procesy zachodzą i dlatego ważne jest aby dbać o to czyli nie napychać się przed spaniem pizzą czy lodami.

Bardzo ważnym elementem po nocy jest zrobienie trening, który nada ci energii na cały dzień i spali więcej tłuszczu, a po treningu oczywiście pełnowartościowy posiłek. Do tego dodaj szklankę wody z cytryną i miętą. Pamiętaj, że 80% muszą być zdrowe jelita, a jelita są zdrowe wtedy kiedy będziesz dziń zaczynała od śniadania.

Pamiętaj, że to co zrobisz sama jest najzdrowsze.

Kliknij tutaj po współpracę!

Poprzedni
Następny
Wybierz walutę
USD Dolar amerykański
EUR Euro
%d bloggers like this: