Jak poradzić sobie z tym dodatkowym kilogramem w talii – Przepis

napój na brzuch

Najlepszy magiczny napój na dobranoc na tłuszcz z brzucha. Jak poradzić sobie z tym dodatkowym kilogramem w talii – przepis? Znalazłam prosty sposób na utratę tłuszczu z brzucha w ciągu jednej nocy. Po przebudzeniu zrób trening 30 min prze 5 dni – poznaj magiczny napój przed snem!

Pij przed snem przez 5 dni. Dodaj trening, a efekty będą rewelacyjne. Oczywiście dietę którą stosujesz dalej kontynuuj, a jeś;o nie masz jeszcze diety czy treningu Kliknij tutaj!

Do tego napoju będziesz potrzebować

Cytryna – Potrzebujemy zarówno skóry, jak i soku
Ogórek
Imbir
Sok z aloesu – 1 łyżka stołowa
Pęczek pietruszki
Pół szklanki wody

Po prostu włóż wszystkie składniki do sokowirówki i zmieszaj wszystko Twój napój jest już gotowy

Korzyści

Cytryna jest uważana za produkt odchudzający. Cytryny zawierają również ważne witaminy, takie jak witamina C i potas. Dieta bogata w potas może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, a badania wykazały, że osoby spożywające dużo potasu mają do 27% niższe ryzyko chorób serca i udarów mózgu

Ogórki mają wysoką zawartość składników odżywczych i wody, ale niską kaloryczność, dlatego idealnie nadają się do odchudzania

Pietruszka to magiczne lekarstwo na pozbycie się wody z organizmu.

Wszystko co robisz dla swojego ciała jest dla twojego zdrowia. Połączenie odpowiednich składników powoduje, że czujesz się szczuplejsza i masz więcej energii na cały dzień. Wszystkie najważniejsze procesy zachodzą i dlatego ważne jest aby dbać o to czyli nie napychać się przed spaniem pizzą czy lodami.

Bardzo ważnym elementem po nocy jest zrobienie trening, który nada ci energii na cały dzień i spali więcej tłuszczu, a po treningu oczywiście pełnowartościowy posiłek. Do tego dodaj szklankę wody z cytryną i miętą. Pamiętaj, że 80% muszą być zdrowe jelita, a jelita są zdrowe wtedy kiedy będziesz dziń zaczynała od śniadania.

Pamiętaj, że to co zrobisz sama jest najzdrowsze.

Kliknij tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk