Zgub 16 kg w 3 Miesiące – Zobacz jak to Zrobić

METAMORFOZA W 3 MIESIĄCE

Zgub 16 kg w 3 Miesiące – Zobacz jak to Zrobić. To nie jest trudne, mało tego można zrobić to w 3 miesiące, ale potrzebny jest czas i determinacja. Dzisiejsze czasy pokazują, że co druga osoba to jest trenerem lub dietetykiem, a liczba  oszustów wzrasta jak grzyby po deszczu. Można kupić na internecie dietę z 60 zł lub trening, który był przekazywany i podawany wiele razy, a wy naiwni kupujecie z nadzieją, że może tym razem się uda.

Kliknij tutaj i działaj! Za 3 miesiące będziesz żałować, że nie zaczęłaś dziś!

Ostatnio pani do mnie napisała, że ma 50 lat i stosowała tyle diet, że musieli jej usuwać woreczek żołądkowy z powodu tych diet, które stosowała. Musicie się zastanowić, czy diety za 50 zł one naprawdę nie zniszczą mi organizmu, czy wytrzymam na niej miesiąc, czy ona jest tylko pode mnie rozpisana itd.

Jeśli chodzi o zgubienie 16 kg w 3 miesiące to jest to możliwe, ale musicie pamiętać czy utrzymam tą wagę, czy nie będzie efekt jo-jo. Drastycznie ogranicz spożycie cukru; po prostu dodaje zbyt wiele kalorii. Oprócz woda pijcie dużo wody nawet 3 litry. Picie około 3 litrów wody dziennie może zdziałać cuda dla twojego ciała. Poza tym jest to dobry sposób na detoksykację twojego systemu.

Kocham owoce i warzywa; i tak zwiększ ilość spożywanych owoców i warzyw. Papaja, ogórek, pomidory, cebula i marchewka muszą być ważną częścią Twojej codziennej diety.

Wieczorami zazwyczaj zamawiasz śmieciowe jedzenie. To jest coś, co cię gubi. Zacznij wieczorem jeść ogórka i pomidora; mają dużo wody i zaspokajają również twój głód. Przestań jeść podczas oglądania telewizji. Uświadom sobie, że kiedy jesz podczas oglądania telewizji, zwykle jesz więcej, niż jest to konieczne. Więc po prostu to całkowicie zlikwiduj spożywanie takich produktów.

Przykładowy Posiłek

Śniadanie: płatki kukurydziane i gorące mleko (300 ml)  lub mały talerz papai
Obiad: kurczak gotowany, gotowane warzywa, jedna cebula i pół szklanki tmaślanki
Wieczór: jedna szklanka soku pomarańczowego (bez cukru), jeden ogórek (średniej wielkości) i jeden pomidor (średniej wielkości) ( sałatka )
Obiad: Kurczak gotowany i gotowane warzywa
Późna przekąska: jedna marchewka (średnia)

Poza tym upewnij się, że nie siedzisz dłużej niż 30 minut. Po prostu zacznij chodzic sobie na dwie minuty lub piłem wodę, co pomoże Ci spalać więcej kalorii. Przestań także korzystać z wind i schodów ruchomych. Zamiast tego zacznij korzystać ze schodów, co też bardzo pomogło.

W ciągu trzech miesięcy mozna schudnąć 16 kilogramów, ale jak pisałam wcześniej trzeba to jeszcze utrzymać. Czyli ćwiczyć 3 razy w tygodniu i powoli zwiększyć ilośc ćwiczeń. Metoda oczywiście przyniosła rezultaty.

Wiele osób poleci różne metody odchudzania. Jednak musisz przyjąć plan odchudzania, który pasuje do Twojej osobowości. Jeśli nie znosisz ćwiczeń, nie ma sensu próbować SIĘ ZMUSZAĆ! IDZ NA BASEN!

Zlikwiduj masło ani napoje słodzone i ruszaj się. W tym 3-miesięcznym okresie odchudzania jest wiele do zrobienia! Praktycznie zmienasz cały twój paln dnia i czasami jest ciężko, bo a to rodzina, a to obowiązki, praca! Może wstawaj wcześniej o 1 godzinę i zrób trening w tym czasie. Wiele moich pań wstaje ćwiczyć ze mną o 5 czy 6 rano, kiedy wszyscy jescze śpia i w ciągu dnia mogą się skupić na innych swoich pracach.

Metod jest wiele i możesz do mnie napisać aby podjąć współpracę, aby zacząć dbać o siebie.

Kliknij tutaj i działaj! Za 3 miesiące będziesz żałować, że nie zaczęłaś dziś!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk