Zabij Tą Chorobę – Nie Ignoruj Tego

sok z buraka

Zabij Tą Chorobę – Nie Ignoruj Tego. Rudolf Breuss był uzdrowicielem z Austrii, wykształconym człowiekiem, który miał niewiarygodne zrozumienie i miłość do swoich bliźnich. Urodzony w 1899 roku poświęcił swoje życie znalezieniu alternatywnego leczenia raka.

Po trening online napisz tutaj!

Breuss twierdził, że od 1950 r. Z powodzeniem leczył ponad 2000 pacjentów. Oszacował, że od 1986 r., Dzięki jego metodom wyleczono dodatkowych 45 000 pacjentów z rakiem i innymi „nieuleczalnymi chorobami”.

Jak to działa?

Leczenie raka Breussa trwa około 42 dni. Ponieważ komórki rakowe mają bardzo inny metabolizm niż normalne komórki, dieta Breussa ma na celu zagłodzenie komórek rakowych na śmierć, nie dostarczając żadnych stałych białek pokarmowych, a dieta nie szkodzi normalnym komórkom.

Podczas 42-dniowego postu wszystkie surowe owoce i warzywa są przyjmowane w postaci płynnej. Breuss zdecydowanie nalega, aby chorzy na raka nie mogli pić / jeść niczego innego niż soki i herbaty.

Wszystkie użyte warzywa muszą być uprawiane ekologicznie, a osady muszą być usuwane. Teoria jest taka, że ​​komórki rakowe mogą żyć tylko na białku stałego pokarmu. Dlatego jeśli przez 42 dni nie pijesz nic oprócz soku warzywnego i herbat, a komórki rakowe umierają, podczas gdy normalne komórki nadal mają się dobrze.

Surowe soki owocowe i warzywne były zawsze stosowane i zalecane w medycynie naturalnej jako część systemu leczenia wielu dolegliwości i chorób przewlekłych. Surowe soki zawierają przeciwutleniacze i żywe enzymy, które nauka określiła jako niezbędny element diety każdego człowieka, jeśli chcą zachować zdrowie i utrzymać obronę przed wszystkimi toksynami w dzisiejszym środowisku.

Po trening online napisz tutaj!

Przepis na sok do zabijania komórek rakowych

Opracował tę formułę soku składającą się z buraków, marchwi, selera, rzodkiewki, w określonych proporcjach, aby zapewnić równowagę podstawowych składników niezbędnych do odżywiania organizmu. W połączeniu z formułą soków Breuss zaleca różne herbaty ziołowe, aby wzmocnić działanie oczyszczające.

Składniki:

1-Średniej wielkości burak
1 średniej wielkości marchewka
1 średniej wielkości korzeń selera
1 średniej wielkości rzodkiewka

Przygotowanie

Wyciśnij wszystkie składniki w sokowirówce i na końcu wymieszaj sok. Wlać do szklanki i pić powoli 5 razy dziennie.

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć! Więc ciesz się życiem i dbaj o siebie, bo jak nie ty to kto to zrobi!

Dodatkowe źródła:

– https://www.cancertutor.com/breuss/

– http://breusstreatment.com/

– http://www.cam-cancer.org/

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk