Jak poprawnie zrobić Brzuszki – Video

Ćwiczenie brzuszków jest bardzo proste, ale dla większości z was to mega trudne ćwiczenia, biorąc pod uwagę wasze problemy zdrowotne nie macie pojęcia jak poprawnie wykonać brzuszki, a co dopiero inne ćwiczenia typu n.p  przysiady, dlatego warto pracować z trenerem  i wykonywać wszystko poprawne i nie nabawić się kontuzji.

Dziś opiszę wam jedno ćwiczenie rosyjskie skręty, które jest bardzo skuteczne na boczne mięśnie i  jest również kierowany jest na wszystkie mięśnie w kręgosłupa, dzięki czemu jest świetnym ćwiczeniem abs, kiedy jesteś napięta cały czas.

Przy każdych ćwiczeniach oczywiście nie zapomnij o rozgrzewce 5 minut i po każdym treningu 1h cardio. Do tego oczywiście odpowiednia dieta aby wszystko razem połączyć i mieć rewelacyjny efekt.

Jak wykonać te ćwiczenie:

Usiądź na podłodze i wyprostuj nogi. Odchyl się lekko, aby tors i nogi tworzyły kształt litery V, usztywniając ścianę brzucha, aby zająć się kręgosłupem. Balansując, przekręć tułów z boku na bok, nie poruszając nogami.

Wskazówki dotyczące formy: Poruszaj się powoli i oddychaj. Nie rozłączaj swojego kręgosłupa, gdy pojawia się zmęczenie.

Korzyści z rosyjskich skrętów
Rosyjskie skręty wzmacniają twój rdzeń, skośne i kręgosłup. „To podstawowe ćwiczenie, które działa również na Twoją równowagę, buduje stabilność kręgosłupa i jednocześnie przycina środkową część” – mówi Donohoe.

Pamiętaj o jednym, samą dietą nie zrobisz wiele, ale z treningiem możesz nawet uratować swoje życie.

Jak więc wyleczyć tarczycę i wiele innych chorób? Zgłoś się do mnie, a ja ją wyleczę, a ty będziesz mnie słuchać. Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk