Jak podwoić swoją Energie i Motywację Podczas Snu – Wieczorna Rutyna – Sprawdź

Sprawdź jak poprawić swój sen

W tym artykule nauczę Cię, jak podwoić swoją energię, produktywność, tworząc skuteczną rutynę przed snem

Nauczysz się:

Jak radykalnie poprawić jakość snu, abyś obudziła się pełna energii i gotowa do zdominowania swoich dni.
Wskazówki i porady, jak na dobre zwalczyć niepokój i bezsenność późną nocą
Dlaczego wieczorna rutyna jest nawet ważniejsza niż poranna rutyna.

Jeśli chcesz mieć więcej energii, motywacji, produktywności i sukcesu, w tym przewodniku znajdziesz niesprawiedliwą przewagę, której szukałeś.

Zaczynamy

1. Użyj formuły 10-3-2-1-0, aby na dobre pokonać bezsenność o wysokiej wydajności.

Osobiście stosowałam tę strategię, aby pokonać bezsenność, zwiększyć produktywność i pokonać „lęk przed wysoką wydajnością” przed pójściem spać.

Oto jak to działa:

10 godzin przed snem przestań spożywać kofeinę
3 godziny przed snem przestań spożywać alkohol
2 godziny przed snem przestań działać/praca
Wyłącz wszystkie ekrany na godzinę przed snem
0 to liczba naciśnięć przycisku drzemki

Jeśli zastosujesz się do tej formuły, będziesz cieszyć się głębszym snem, wyższym poziomem produktywności i znacznie większą energią, gdy obudzisz się następnego ranka.

Posłuchaj… ważne jest, aby się uczyć i zdobywać nowe informacje. Ale jak mówi stare powiedzenie: „Jest czas i miejsce na wszystko pod słońcem”.

A godziny przed zaśnięciem nie należą do tych.

Kiedy czytasz książki o biznesie i rozwoju osobistym tuż przed snem, wprawiasz w ruch tryby swojego umysłu i wprawiasz mózg w stan szaleństwa i inspiracji.

Nie śpisz do wczesnych godzin porannych, zastanawiając się nad nowym pomysłem, którego nauczyłeś się lub nową strategią biznesową, którą chcesz wdrożyć i choć może to brzmieć świetnie, ten nawyk nie sprzyja dobrej nocy odpoczynku.

Zamiast tego zachęcam do wdrożenia zasady „Plan B”.

Biografie przed snem.

W przeciwieństwie do tradycyjnych poradników czy książek biznesowych, biografie pozwalają czerpać inspirację i zbierać ważne lekcje, jednocześnie zatracając się w historii czyjegoś życia.

W równym stopniu składają się one na edukację i relaks, dzięki którym Twój umysł jest skupiony na narracji przed Tobą, a nie na wszystkich różnych sposobach, których potrzebujesz, aby zacząć ulepszać swoje życie.

Dziś wieczorem spróbuj przeczytać dobrą biografię przez 30 minut przed zaśnięciem i zauważ, że nie tylko zasypiasz szybciej, ale budzisz się bardziej zainspirowana i kreatywna niż kiedykolwiek wcześniej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk