Jak Odchudzić Duże Nogi – 15 kg Metamorfoza

Jak Odchudzić Duże Nogi – 15 kg Metamorfoz

Aby mieć harmonijną i silną sylwetkę bardzo ważna jest ćwiczenia wszystkich części naszego ciała, ponieważ wspólna praca wszystkich mięśni przyniesie nam wiele korzyści.

Tak działam z moimi od 20 lat mojej pracy zawodowej z klientkami. Niestety, ale wiele z was tylko chce się skupić na jednej partii ciała. Nogi lub brzuch, ramiona lub pośladki.

Wyobraź sobie, że ćwiczysz przez rok czasu same Nogi. Mogę ci obiecać, że będą one bardzo duże, a ciało będzie nie proporcjonalnie wyglądać. Takie zestawienie na pewno ci się nie spodoba. Dlatego zawsze ćwicz całe ciało ale różne grupy mięśniowe.

Na początek taki plan treningu obwodowego będzie dla ciebie idealne. Wszystko zależy co tam masz do zrobienia. Wszystko ma znaczenie, nawet ile godzin śpisz w nocy. Każda Twoja godzina odpowiada za to jak wyglądasz.

Tak samo tłumaczę to każdej pani z którą zaczynam współpracę. Co kol wiek nie zjesz musisz spalić, bo jak nie to się odkłada na tkankę tłuszczową.

Moja podopieczna jest po 40 – setce i jej ciało zmieniło się nie do poznania. Pracujemy ze sobą ponad rok czasu i trenujemy ze sobą 3-4 razy w tygodniu. Kluczem do sukcesu są trening z obciążeniem. Co miesiąc ma inny plan treningowy. Brzucha już nie ma, pelikany znikły, a pośladki są bardzo jędrne i bez cellulitu. To, że schudła kilogramy to był efekt uboczny.

metamorfoza, dieta, trening

Mięśnie nóg pełnią funkcję ruchu i stabilizacji kończyn dolnych. Dlatego ich wzmocnienie bardzo korzystnie wpłynie na mobilizację nóg.Więc każda partia mięśni za coś odpowiada. Mocny brzuch to nie spalanie tłuszczu, tylko wzmocnienie kręgosłupa.

Odchudzanie w dzisiejszych czasach to wielka sztuka, a każda sztuka potrzebuje czasu i determinacji. Kontakt do współpracy na treningi online 1 na 1 w domu kliknij tutaj.

Wypróbuj przysiady na hantelce 12 x 3 serie. Ramiona daj do przodu wyprostowane.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk