Jak Odchudzić Biodra i Uda – Specjalne Ćwiczenia – Mega Power

cwiczenie na uda

Jak Odchudzić Biodra I Uda – Specjalne Ćwiczenia – Mega Power

Jeśli jesteś na moim blogu i czytasz ten artykuł, to pewnie masz problem z Nogami…a kto ich nie ma! Problem polega na tym, że do tych ćwiczeń, które za momencik przedstawię, potrzebny jest Ci dodatkowy plan odżywiania i picie dużó wody 2 – 3 litry na dobę. 90% ludnośi i problemach ze swoim ciałem jest to, że nie piszesz wody i jesz dużó słodyczy, a jeszcze większym problemem jest wieczorne alkocholu – wina.

Na 10 przeprowadzonych konsultacji online w tym tygodniu, 9 pań sporzywa codziennie alkochol, a co najgorsze żadna z tych pań nie zdaje sobie sprawy, że picie 2 -3 szklanki dziennie wina przez rok czasu powoduje dużó problemów zdrowotnych. Do tego dochodzi całodzienne złe odżywianie i brak ruchu.

Mam dla ciebie propozycje i połowę ceny za konsultacje z dietą. Jeśłi wyśłesz dziś do mnie wiadomość i wpieszesz w tytule „PROMOCJA”, konsultacja onlien skype z dietą to 150 zł. Pomogę ci znaleść twój problem z jakim się borykasz przy odchudzaniu. Kliknij w link tutaj.

Moja Klientka skorzystała z jednej konsultacji, a ćwiczymy razem do dziś, więc warto spróbować i działać.

Czas na ćwiczenia. Jeśłi masz tyle determinacji i motywacji i wiesz co robić, przedstawię ci ćwiczenie, które fajnie wpływa na biodra i uda.

1.Ćwiczenie przy ściane. Stań przodem do ściany mniej więcej stopę dalej, ramiona wyciągnięte i ręce na ścianie, lewe kolano uniesione na wysokość bioder. Trzymaj łokcie w jednej linii z ramionami i pochyl się do przodu, aż przedramiona spoczną na ścianie, gdy wyciągasz lewą nogę do tyłu (jak pokazano). Rewers za 1 powtórzenie. Wykonaj 10 powtórzeń, zmień nogi i powtórz. To ćwiczenie na ścianie będzie ćwiczyć pośladki, biodra, ścięgna podkolanowe, klatkę piersiową i brzuch.

 

2.Bonus ćwiczenie. Połóż się twarzą do góry z głową z dala od ściany, prawe kolano zgięte i stopa na podłodze, lewe kolano zgięte pod kątem 90 stopni ze stopą wciśniętą w ścianę. Wyciągnij prawą nogę w kierunku sufitu i unieś biodra, aż ciało utworzy linię prostą od lewego kolana do ramion (jak pokazano). Zatrzymaj się, a następnie opuść biodra na 1 powtórzenie. Wykonaj 15 powtórzeń, zmień nogi i powtórz. To ćwiczenie na ścianie będzie ćwiczyć pośladki, uda, ścięgna podkolanowe i mięśnie brzucha.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk