30 Dni Wyzwania Na Dolny Brzuszek – Wypróbuj Nowy Plan

30 Dni Wyzwania Na Dolny Brzuszek – Wypróbuj Nowy Plan

Dzis zaprezentuje kolejne wyzwanie z nowymi ćwiczeniami na dolny brzuch, ale musisz pamiętac, że one nie pomogą ci zgubić tłuszczu z brzucha i tylko z dolnego. Wzmocnisz kręgosłup ale nie zgubisz tkankę tłuszczową. Do tego potrzebujesz planu na całe ciało i dobrej odżywiania, silnej woli i motywacji.

Każda z was jest inna i wymaga innego podejścia treningowego. Cały czas dostaje od was pytania co moge zrobić z dolnym brzuszkiem czy jak zgubić pelikany. Indywidualnie jest najlepiej, ale nie każdego na to stać. U mnie znajdziesz całe mnustwo treningów video na moim blogu więc jest co wybierać.

30 Dni co dużo czasu aby sobie wszystko zaplanować i ustawić. Ćwicz każdego dnia zaczyanjąc od 10 minutach, a na ostanim dniu 45 min. Kazdy dzień dodaj sobie po 2 minuty i zapisuj sobie dokładny czas. za miesiąc bedziesz miała rewelacyjny wynik.

Taki mały bonus napiszę ci, jak nie podjadać wieczorami, bo to jest najwiekszy problem wszyskich kobiet. Poziom krotyzolu można obniżyć zjadając małą pomarańcżę – Vit C ( pół pomarańczy ) przed posiłkiem,a aby obniżyć cukier, to po posiłku zjedz pół CZERWONEGO grejprfuta ( ma dużo potasu ) . Problem rozwiązany.

Lecimy z Treningiem.

1.Robaczek do Przodu. Ćwiczenie mega na dolny brzuszek, nogi i posladki. Zresztą całe ciało tutaj fajnie pracuje.

 

2. Chodzenie na boki z gumą. Ważna rzecz to plecy muszą być proste, a tyłek wysunięty do tyłu. W prawo 3 kroczki i w lewo to samo.

3. Wznosy nóg do góry. Ramiona włóż pod pośladki, a nogi do góry. Proste w wykonaniu.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk