Herbata hibiskusowa magiczna na Twój Brzuch – SPRAWDŹ

waga i naturalny napój

Herbata hibiskusowa magiczna na Twój Brzuch – SPRAWDŹ. Herbata jest dobra do picia zarówno na ciepło, jak i mrożona. Herbaty ziołowe zyskują popularność na arenie picia herbaty ze względu na korzyści zdrowotne, jakie mają do zaoferowania. Herbata wytwarza się z suszonych części rośliny hibiskusa. Herbata ma głęboki czerwony kolor i jednocześnie jest słodka i cierpka. Poza tym, że po prostu świetnie smakuje, to jest naprawdę dobre dla ciała.

Korzyści zdrowotne jakie oferuje herbata hibiskusowa obejmują obniżanie wysokiego ciśnienia krwi i wysokiego poziomu cholesterolu, jak również wiele korzyści dla układu pokarmowego, układu odpornościowego i neutralizacji stanów zapalnych.

Oto 8 korzyści zdrowotnych herbaty hibiskusowej.

1. Waga. Herbata hibiskus może pomóc Tobie schudnąć. Wydaje się obniżać tkankę tłuszczową, wagę i wskaźnik masy ciała. Badania te zostały wykonane przy użyciu skoncentrowanego ekstraktu z hibiskusa.

2. Lęk i depresja. Herbata wydaje się uspokajać centralny układ nerwowy tych, którzy ją piją. Doctor’s Health Press podziela, że ​​ten uspokajający efekt pojawia się, aby złagodzić niepokój i depresję.

3. Cholesterol. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w obniżaniu złego cholesterolu, Medical News Today mówi, że herbata hibiskusowa nie pomoże. To, co robi, to podnosi dobry cholesterol, który oczyszcza blaszkę z tętnic.

4. Ciśnienie krwi. Dla tych, którzy mają umiarkowanie wysokie ciśnienie krwi, że możesz uzyskać pomoc od wypicia trzech porcji dziennie tej herbatki.

5. Wątroba.  Picie herbaty hibiskusowej wydaje się promować zdrowie wątroby poprzez jej regeneracje.

6. Przeciwutleniacze. Ta herbata jest doskonałym źródłem witamin A i C oraz mineralnego cynku. Są to antyoksydanty, które pomagają organizmowi zwalczać wolne rodniki, aby uzyskać przyzwoite ilości, potrzebne są skoncentrowane formy herbaty.

7. PMS. Żadna kobieta nie lubi cierpieć z powodu bólu miesiączkowego. Doctor’s Health Press twierdzi, że uważa się, że „przywraca hormony” na właściwych poziomach.

8. Bez kalorii i kofeiny. Jedną z najlepszych rzeczy na temat herbaty hibiskus jest to, że nie ma kalorii ani kofeiny.

Herbata hibiskusowa jest również środkiem wspomagającym utratę wagi. Jeśli spożywasz żywność, która jest bogata w węglowodany, to znaczy, że zawiera cukier i skrobię. Prawdopodobne jest więc szybkie przybranie na wadze. Jednak badania naukowe sugerują, że ekstrakt z hibiskusa obniża wchłanianie skrobi i glukozy i może pomóc w utracie wagi. Hibiskus hamuje wytwarzanie amylazy, co ułatwia wchłanianie węglowodanów i skrobi. Dlatego właśnie hibiskus znajduje się w wielu produktach odchudzających.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk