Jak pozbyć się z Kamieni NERKOWYCH – Przepis

oczyść naturalni nerki

Jak pozbyć się z Kamieni NERKOWYCH – Przepis. Być może jednym z najgorszych bólów, jakich doświadcza dana osoba, jest kamień nerkowy. Kamienie nerkowe to złogi mineralne, które tworzą się w drogach moczowych i mogą być wynikiem odwodnienia, diety lub genetyki. W większości przypadków kamienie nerkowe nie powodują trwałych uszkodzeń, ale są przypadki, w których wymagana jest operacja.
Jak mogę zapobiec kamieniom nerkowym? Aby zapobiec tworzeniu się kamieni nerkowych, raport „Zdrowie Wyze” zaleca picie dużej ilości wody i spożywanie dużej ilości owoców i warzyw. Ważne jest również monitorowanie spożycia magnezu oraz witaminy D. Te minerały powinny pomóc w zapobieganiu rozwojowi kamieni nerkowych.

Tak więc, jeśli znajdziesz się w niefortunnej sytuacji, w której musisz pozbyć się kamieni nerkowych, rozważ użycie tych naturalnych środków, aby złagodzić ból.

Jakie są objawy kamicy nerkowej? Jeśli kamienie są raczej małe, możesz ich nie zauważyć. Jeśli są większe, mogą wystąpić bóle pleców i dyskomfort w jamie brzusznej i narządach płciowych, możesz doświadczyć „częstego i bolesnego oddawania moczu”.

Co to jest naturalne leczenie kamieni nerkowych? Jeśli masz kamienie nerkowe i szukasz sposobu na zmniejszenie bólu związanego z nimi zacznij spożywać mieszaninę równych części soku z cytryny i oliwy z oliwek. Picie tej mikstury w ciągu jednego lub dwóch dni (należy uważać, aby nie pić za dużo za jednym razem), może „ułatwić przejście kamieni nerkowych”.

Mieszanka oliwy z oliwek i soku z cytryny jest bardzo dobra jeśli masz małe kamienie. Sok z cytryny podobno pomaga rozbić kamienie, podczas gdy oliwa z oliwek zapewnia płynniejsze przejście, jak wspomniano powyżej.

1.Wywar z cytryny i oliwy. 

Przepis;

Wyciśnij z 2 cytryn cały sok bez pestek i dodaj 2 łyżki oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Wymieszaj dokładnie i pij 3 łyżki stołowe w ciągu dnia na pusty żołądek.Właściwości zasadowe pomagają oczyścić Twój krwiobieg oraz przyczyniają się do wyregulowania pH Twojego ciała.

Bardzo dobrym sposobem jest picie wywaru z mlecza, przepis mojej babci.

2.Wywar z mlecza.

Przepis:

Z 1 łyżki suszonego mlecza na 1 szklankę wody 250 ml, gotując wodę wrzuć suszony mlecz. Pozostaw na 15 min, przecedź napój i wypij.  Możesz pic ten wywar 2 razy dziennie i nie mieszaj ja z innymi wywarami. Albo jedno albo drugie.

Picie herbaty z mlecza w umiarkowanych ilościach stymuluje produkcje moczu oraz pomaga zwalczać kamienie nerkowe i zatrzymanie płynów w organizmie.

Zalecam ją również na oczyszczenie krwiobiegu, kontrolowanie wysokiego cholesterolu oraz walkę z cukrzycą i wysokim ciśnieniem.

3.Sok z żurawiny.

Przepis:

Przygotuj sobie 1 szklanka z soku żurawiny i jedną szklankę wody z jedną łyżeczką soku z cytryny. Wymieszaj wszystkie składniki.Możesz pic ten wywar 2 razy dziennie i nie mieszaj ja z innymi wywarami. Albo jedno albo drugie.

Jak sami widzicie gdziekolwiek jest jakiś przepis czy porada, cytryna ma bardzo waży składnik w swojej budowie. Jedna dziennie wyciśnięta do tego jedno jabłko i jesteś okazem zdrowia przez cały rok. Dlaczego nie sprawdzić to na sobie i wyciągnąć pózniej z tego wnioski!

Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk