Gumowe cukierki są naprawdę wykonane – Czytaj Artykuł

żelki i jego produkcja - szokujące fakty

Gumowe cukierki są naprawdę wykonane – Czytaj Artykuł. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, z czego faktycznie składają się te rzekome przysmaki? To znaczy, nie jest to dokładnie to, czego szukasz, no cóż, prawdę trzeba napisać.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że poziom tłuszczów nasyconych i cukru w tego rodzaju produktach jest wprost odrażający, gdy spojrzymy na to wszystko w perspektywie twojego odchudzania, a prawdopodobnie nie jesteście świadomi tego szokującego procesu tworzenia gumowatych cukierków.

Tutaj kliknij po trening personalny w domu

W rzeczywistości jest to po prostu tak obrzydliwe, że możesz po prostu pozbyć się smaku słodyczy na zawsze. I dobrze! Fakty o tym, co naprawdę dzieje się w zamkniętych drzwiach fabryk cukierków w całym kraju i jak wpływa na dobrostan zwierząt.

Zaczerpnięte z żywej świni i kończące się jako część produktu końcowego. Tak, dobrze słyszeliście – gumowate cukierki zwykle pochodzą od świń, a czasem od krów. Żelatyna to produkt otrzymywany w wyniku częściowej hydrolizy kolagenu, który występuje w naturalnych źródłach, takich jak skóra, tkanka łączna i kości zwierząt. Te części świni są krojone w pyszne cukierki.

Producenci preferują żelatynę w cukierkach, ponieważ żeluje i zestala się w atrakcyjnie słodką substancję, która powoli rozpuszcza się w ustach. Chociaż żelatyna ma pewne korzyści odżywcze (w tym 18 aminokwasów), to właśnie ta substancja jest łączona z tym, co podnosi.

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, konserwanty, częściowo uwodornione oleje, sztuczne aromaty i cukry to tylko niektóre z bardzo toksycznych i zapalnych składników, które należy rozważyć w mniejszych ilościach. Najbardziej szkodliwym składnikiem gumowatych cukierków jest cukier, najczęstszy składnik wielu przekąsek. Od samego początku odkrycia, cukier wkradł się do wszystkiego, co jemy. Tak, występuje w wielu produktach spożywczych, a także w bułkach, przyprawach, napojach i oczywiście słodyczach.

Oto kilka ciekawostek na temat zawartości gumowatych cukierków:

Średnio gumowate niedźwiedzie zawierają niewiele ponad 17 gramów cukru w niewielkiej ilości, oprócz kwasu cytrynowego, sztucznych barwników i aromatów.
Wiele cukrowych cukierków zawiera ponad 26 gramów cukru w niewielkiej liczbie, oprócz sztucznych barwników i smaków.
Musicie wiedzieć, że istnieje kilka alternatyw dla żelatynowych cukierków pomieszanych z cukrem. Spróbuj zastąpić żelatynę na składnik, który pochodzi z wodorostów.

Ale jeśli nadal wolisz jeść cukierki z żelatyny, najlepiej je jeść w bardzo małych ilościach.

Tutaj kliknij po trening personalny w domu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk