7-minutowy trening Abs dla Kobiet

ABS

Wiem, że chcesz cudownie pozbyć się tłustej warstwy, która pokrywa twój abs. Ale prawda jest taka, że aby stracić brzuch i mieć piękną talię, musisz się do treningu dodać dietę indywidualną. Jest tylko jeden realistyczny sposób na pozbycie się brzucha: trzymanie się odpowiedniego treningu i przestrzeganie zdrowego planu diety .

Istnieje tylko jeden realistyczny sposób na pozbycie się tłuszczu z brzucha: poprzez przestrzeganie odpowiedniego schematu treningowego i przestrzeganie zdrowego planu diety.

Tutaj kliknij po plan diety!

7-minutowy trening Abs to najlepszy sposób na pozbycie się brzucha i zbudowanie silniejszych mięśni kręgosłupa. Poprawia także postawę ciała, zmniejsza ból pleców i utrzymuje równowagę całego ciała.

Najlepsze 4 ćwiczenia, które pomogą spalić tłuszcz brzucha są następujące:

1.Bioderka do góry.  Plecy są proste i jednym ruchem podnieś obie nogi do góry! Zrób tak 3 po 10 powtórzeń.

2.Przejście z jednej strony na drugą. Plecy muszą być w jednej lini, a głowa schowana czyli jesteś w linki prostej. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę!

3.Skręty na boki. Stopu możesz opuść na podłogę, a ramiona pracują raz w prawo, a raz w lewo. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę!

4.Skręty boczne kolanem. Plecy są proste, a głowa jest w jednej lini. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę!

 

Czy lubisz czekoladowe desery, pizzę i inne smakołyki, ale jesteś na diecie? Nie ma problemu! Kto powiedział, że nie możesz cieszyć się ulubionymi potrawami i jednocześnie schudnąć? Kluczem jest zastąpienie cukrów i tłuszczów trans zdrowszymi alternatywami.

To nie tylko pomoże ci stracić tłuszcz, ale także zmniejszy ryzyko cukrzycy, chorób serca, otyłości i wysokiego poziomu cholesterolu. Oto pięć inteligentnych zamiany żywności na odchudzanie:

Wymień oczyszczony olej do smażenia na oliwie z oliwek

Rafinowany olej kuchenny jest pakowany w niezdrowe tłuszcze i może zwiększać ryzyko chorób układu krążenia i wysokiego poziomu cholesterolu. Oliwa z oliwek zawiera tłuszcz jednonienasycony i wielonienasycony, a także niewielką ilość tłuszczów nasyconych. Jest także bogaty w przeciwutleniacze, witaminę E i witaminę K. Ilość tłuszczów nasyconych na 100 g oliwy z oliwek wynosi 13g. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest jeszcze lepszym wyborem ze względu na wysoką zawartość jednonienasyconych tłuszczów.

Niskotłuszczowy jogurt ze świeżymi owocami zamiast niskotłuszczowego jogurtu owocowego

Niskotłuszczowy jogurt owocowy dostępny w sklepach spożywczych zawiera cukier i dodatki. Chociaż zawiera niewiele tłuszczu lub wcale go nie ma, zawiera dużo węglowodanów z cukru. Jeśli zależy ci na zdrowiu i chcesz stracić kilka funtów, zapomnij o tym słodkim poczęstunku. Zjedz jogurt grecki o niskiej zawartości tłuszczu, a zamiast tego pokrojone świeże owoce. Grecki jogurt ma dwa razy więcej białka niż zwykły jogurt. Dodatkowo zdrowiej jest dodawać świeże owoce do kubka jogurtu, zamiast kupować jogurt o smaku.

Jedz QUNOA zamiast brązowego ryżu

Quinoa zajmuje mniej czasu na gotowanie i zawiera więcej białka niż brązowy ryż. Mimo, że są równie bogate w kalorie, komosa ryżowa ma trzy gramy więcej białka, sześć gramów więcej błonnika i większe ilości żelaza, magnezu, fosforu, wapnia i potasu. Ze względu na wysoką zawartość białka i błonnika, komosa ryżowa pozwoli Ci dłużej cieszyć się i zmniejszyć głód. Te ziarna zawierają również mniej węglowodanów niż brązowy ryż.

Jak sami widzicie tylko pozamieniać i zaczynasz swoją metamorfozę. Zaczynajac dziś to skończysz za 3 miesiące i będziesz pięknie wyglądać! Myślę, że z jak się teraz weźmiesz to efekty będą rewelacyjne!

Tutaj kliknij po plan diety!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk