Guma do ćwiczeń

Guma do ćwiczeń to ciekawy sposób na odchudzanie. Ale nie tylko. Jeśli chcesz się trochę po gimnastykować. W domu to guma do ćwiczeń jest dla ciebie. ćwicząc z gumą spalisz więcej kalorii. Trening będzie bardziej urozmaicony. I pobudzisz do pracy więcej mięśni. Niż podczas zwykłej gimnastyki. Guma do ćwiczeń jest bardzo elastyczna. I wygodna do treningu. Wiele osób pisze do mnie. Że chętnie by ćwiczyli, ale mają kontuzję. Albo inne problemy zdrowotne. I nie mogą ćwiczyć intensywnie. Dlatego w takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest guma do ćwiczeń. Prosta, tania i łatwa w ćwiczeniach.
Guma do ćwiczeń nie kosztuje wiele. Około kilkunastu złotych .Oczywiście zależy jaką wybierzemy. Istnieje wiele rodzajów. A niektóre kosztują nawet około stu złotych. Jednak ta najprostsza i najtańsza. To wydatek około kilkunastu złotych. Dużą zaletą jest fakt, że można na niej ćwiczyć praktycznie bezszelestnie. Co może być dużym udogodnieniem jeśli mieszkamy w bloku. Lub nie chcemy budzić pozostałych domowników. Na przykład steper strasznie hałasuje podczas ćwiczeń. Zwłaszcza jak jest już wyrobiony.

gumy do treningu
Mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy. I kobiety i mężczyźni. Nie ma również ograniczeń wiekowych. Dodatkowo guma do ćwiczeń nie zawiera obciążników. A tym samym nie obciąża stawów. Szczególnie polecana jest dla osób. Które prowadzą siedzący tryb życia. Guma do ćwiczeń jest używana do ćwiczeń delikatnych. Wiem że nie wszyscy lubią wychodzić z treningu spoceni i zmęczeni. Dlatego guma do ćwiczeń to świetne rozwiązanie dla osób które chcą poćwiczyć. Dla zdrowia, odchudzania ale bez nadmiernego forsowania organizmu.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

ZAPRASZAM DO ĆWICZEŃ Z GUMA Z ANITA BEKUS 😉

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk