Jak zgubić tłuszcz z Ramion – 5 kg – Ćwiczenia z Gosią Klos

Trening na ramiona

Jak zgubić tłuszcz z Ramion – 5 kg – Ćwiczenia z Gosią Klos

Wiele kobiet boryka się z problemem „grubych” ramion, zwłaszcza jeśli nie są one aktywne fizycznie przez długi czas. Mięśnie są luźne, skóra zaczyna zwisać, a tłuszcz jest już wyraźnie nagromadzony na zewnętrznej stronie ramienia.

W tym artykule znajdziesz klika ćwiczeń, które pomogą ci zbudować ramiona.

1.Damskie pompki.

Najpierw musisz zacząć od zmodyfikowanej pozycji pushup, czyli z kolanami skierowanymi na boki, stopami przyciśniętymi do siebie i dłońmi przyklejonymi do siebie, a następnie musisz mocno ścisnąć mięśnie brzucha. Utrzymując kręgosłup w sposób naturalny prosty, musisz zgiąć łokcie po bokach, a następnie opuścić tors na podłogę, zatrzymując się kilka cali nad ziemią i szybko przycisnąć z powrotem. Musisz spróbować do 20 powtórzeń z rzędu, odpoczywając w razie potrzeby, aby zachować dobrą formę.

Damskie pompki - trening w domu

2.Triceps na platformnie.

Połóż dłonie, na szerokość ramion, na ławce, a nogi powinny być wyprostowane przed ciałem. Stopy powinny być ustawione w takiej pozycji, aby biodra ledwo dotykały krawędzi ławki. Zrób takich przysiadów 20 razy 3 serie. Możesz użyć krzesła.

 

 

Triceps na platformnie - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

3.Bicepsy stojąc – ćwiczenie w domu.

Trzymaj hantle w dłoniach i zbliż je do tułowia. Podnieś je i przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie pociągnij w dół, ale nie do końca. Zrób tak 20 razy 3 serie.

icepsy stojąc - ćwiczenie w domu

 

I tak oto jak można poćwiczyć w domu i wzmocnić ramiona. Dodatkowo dodaj sobie cardio np; szynki spacer przez 1 godzinę lub jazda na rowerze. Powodzenia.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk