Ćwiczenie na ujędrnienie pośladków i nóg – na leniucha

Ćwiczenie przy ścianie - pośladki

Ćwiczenie na ujędrnienie pośladków i nóg – na leniucha.

Jeśli chcesz idealnego tyłka, nadszedł czas, aby wykonać te jedno ćwiczenie  starannie zaprojektowanych, aby skoncentrować pośladki na tym treningu, a jeśli poważnie podchodzisz do ćwiczeń, możesz uzyskać najlepszy tyłek, wykonując następujące moje wskazówki tych  ruchów.

Te pięć ruchów zmieni wygląd pośladków za kilka tygodni, a wszystko, czego potrzebujesz, to wytrwałość podczas treningu, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Musisz zacząć od oparcia pleców o ścianę, z szerokością ramion na stopach i około dwóch stóp od ściany, a następnie powoli zsuń plecy do ściany. Tak długo, aż uda będą równoległe do ziemi.

1.Ćwicz pośladki przy ścianie.

Jedno z najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki, które ćwiczyłam i nie potrzebujesz żadnego sprzętu tylko butelkę wody. Wystarcz, że masz ścianę, do której musisz przylepić do ściany. Następnie musisz wyregulować stopy, jeśli chcesz, aby kolana znajdowały się bezpośrednio nad kostkami, a następnie utrzymywać plecy płasko przy ścianie i musisz utrzymać pozycję przez 20 do 60 sekund, a następnie odpocząć 30 sekund. Powtórz ćwiczenie trzy razy. Później możesz wydłużyć czas trzymania o pięć sekund wraz ze wzrostem siły, a poczujesz pieczenie w nogach.

Jeślii odczuwasz ból w kolanie lub rzepce, musisz przerwać ćwiczenie.

Możesz dodać na kolana wodę lub obciążenie do 2 kg na początek.

Ćwiczenie przy ścianie - pośladki

Ćwiczenie na ujędrnienie pośladków i nóg – na leniucha.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk