Grube Nogi – Jak się Pozbyć Tłuszczu – Ćwiczenia

Grube Nogi – Jak się Pozbyć Tłuszczu – Ćwiczenia

Biorąc pod uwagę wasze pytania w wiadomościach, głównym problemem u kobiet są nogi i brzuch. Jeśli masz do zgubienia 20-30 kg i chcesz zgubić tłuszczyk tylko z tych partii, to mogę ci to już powiedzieć, że to ci się nie uda.

Przy tak dużej nadwadze musisz pamiętać, że tylko trening z obciążeniem może zachować twoja skórę w dobrej kondycji. Czyli juz na samym początku musisz ćwiczyć z hantelkami i sztangą ( przysiady, wykroki ). To jedyny sposób.

Kontakt do współpracy trening 1 na 1 w domu – kliknij tutaj.

Dziś wam pokażę trening w domu z gumami oporowymi.

1.Ćwiczenia na nogi.

A. Załóż taśmę oporową wokół nóg tuż nad kolanami. Połóż się na prawym boku z ugiętymi i ułożonymi kolanami, a pięty w jednej linii z pośladkami.
B. Trzymając biodra skierowane do przodu i pięty razem, podnieś lewe kolano tak wysoko, jak to możliwe, angażując rdzeń i pośladki przez cały czas. Opuść do pozycji wyjściowej.
Serie: 4
Powtórzenia: 20 na stronę

2.Ćwiczenie na wew.mięsni nóg.

A. Stań ze stopami rozstawionymi nieco szerzej niż szerokość bioder i taśmą oporową założoną nieco powyżej rzepek. Lekko ugnij kolana i pochyl się do przodu w biodrach. To będzie twoja pozycja wyjściowa.
B. Zrób średni krok w jedną stronę nogą prowadzącą, a następnie wykonaj mały krok w nogę spływającą, wyczuwając opór, jaki zapewnia opaska na każdym kroku w bok.
Serie: 4
Powtórzenia: 20 na stronę

Błędy i wskazówki:
Unikaj blokowania kolan podczas ćwiczenia. Utrzymuj lekkie zgięcie w kolanach.
Utrzymuj biodra prosto przez. Unikaj ich obracania się, gdy poruszasz się z boku na bok.
Twoje kolana powinny pozostawać w jednej linii na stopach przez cały czas. Nie pozwól im zapaść się do wewnątrz podczas ćwiczenia.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk