Forma na Lato w 30 Dni - PROMOCJA 50% Zniżki


Kup Dietę i Trening

Forma na Lato w 30 Dni – PROMOCJA 50% Zniżki.Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała? Czy chcesz stracić dodatkowy tłuszcz, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej drogi? Nie wiesz jak zacząć? Trafiłaś w odpowiednie ręce. Możesz zacząć od przeczytania tego artykułu. Możesz również napisać do mnie i zacząć ze mną od razu. W tym artykule przedstawię   Ci 30  – dniowy plan ćwiczeń, który pomoże ci stracić dodatkową wagę i ujędrni twoje ciało.

Po świecie krąży około 1000 diet odchudzających. Wszystkie zapewniają, że dzięki nim schudniemy bez wysiłku i na zawsze. Efekt? Epidemia otyłości. Pora pójść po rozum do głowy. Nie  znajdziesz receptę na nadwagę, kiedy kupisz plan diety on-line bez konsultacji Skype. U mnie zawsze trzeba porozmawiać na takiej konsultacji. Wtedy ta dieta jest w 1005 dopracowana i skonsultowana.

Po Plan diety  lub treningu zgłoś się do mnie na priv – z dopiskiem 30 dni, a dostaniesz 50% zniżki

Napisz na [email protected] – z dopiskiem 30 dni

To juz nie są żarty! Musisz zacząć działać TERAZ! Jeśli chcesz zrobić formę do tego lata. Ja wychodzę z założenia, że formę robimy na całe lata, a nie na jedno lato, no ale od czegoś trzeba zacząć.Czy wiesz, że mnóstwo osób na siłowni lub w domu wykonuje ćwiczenia niepoprawnie! Nie musisz znaleźć się w tym gronie! Możesz zacząć swoją przygodę nie ucz się błędnych nawyków i trenując tylko ze specjalistą czyli ze mną! Ze mną będziesz trenowała bezpiecznie i maksymalnie skutecznie!

Jeśli jesteś zmotywowana, gotowa do pracy to czekam na kontakt. Resztą zajmę się ja. Niech Twój SUKCES będzie owocem naszej współpracy!

Dziś ćwiczenia  nogi, brzuch i ramiona. Pamiętaj zawsze o rozgrzewce 10 minutowej np.30 x 4 serie pajaców.

1. Spięcia nogi w tyle. Pamiętaj o prostych plecach przy tym ćwiczeniu. Daj prawą nogę do tyłu i zrób 30 spięć na jedną tą nogę. Dostaw stopę do lewej i wykonaj to samo ćwiczenie 3 serię na każdą nogę. 

2.Brzuch z piłką lub możesz wsiąść butelkę z wodą. Skręty na boki wykonaj po 10 na każdą stronę 3 serię.

3.Ćwiczenie na plecy i ramiona. Pamiętaj o prostych plecach i ugiętych nogach w kolanach. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń z 1 kg ciężarem lub butelką wody. 

Nie wykonujmy ćwiczeń, jeśli coś nas boli, źle się czujemy lub dane ćwiczenie powoduje dyskomfort. Jeśli czujemy się słabo, drżą nam mięśnie, kręci nam się w głowie, natychmiast przestańmy ćwiczyć i odpocznijmy, głęboko oddychając. Przed każdym treningiem zrób 10 min rozgrzewkę. Rozgrzewka ma na celu zapobieganie kontuzjom i urazom podczas treningu, zatem dobrze rozgrzany mięsień jest przygotowany do części wzmacniającej i kształtującej.

PRZECIWWSKAZANIA:  niewydolność krążeniowo- -oddechowa i serca, ostre stany chorobowe, ostra rwa kulszowa, świeże” stany po-operacyjne, urazy powypadkowe, kontuzje ogólne osłabienie organizmu, ogólne osłabienie organizmu, zalecenie ze strony lekarza dotyczące zakazu ćwiczeń, nieleczone nadciśnienie, ból nasilający się podczas ćwiczeń, osteoporoza, urazy kręgosłupa.

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: