Forma na Lato w 30 Dni – PROMOCJA 50% Zniżki

Trening na 30 dni - Video - Gosia Klos

Forma na Lato w 30 Dni – PROMOCJA 50% Zniżki.Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała? Czy chcesz stracić dodatkowy tłuszcz, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej drogi? Nie wiesz jak zacząć? Trafiłaś w odpowiednie ręce. Możesz zacząć od przeczytania tego artykułu. Możesz również napisać do mnie i zacząć ze mną od razu. W tym artykule przedstawię   Ci 30  – dniowy plan ćwiczeń, który pomoże ci stracić dodatkową wagę i ujędrni twoje ciało.

Po świecie krąży około 1000 diet odchudzających. Wszystkie zapewniają, że dzięki nim schudniemy bez wysiłku i na zawsze. Efekt? Epidemia otyłości. Pora pójść po rozum do głowy. Nie  znajdziesz receptę na nadwagę, kiedy kupisz plan diety on-line bez konsultacji Skype. U mnie zawsze trzeba porozmawiać na takiej konsultacji. Wtedy ta dieta jest w 1005 dopracowana i skonsultowana.

Po Plan diety  lub treningu zgłoś się do mnie na priv – z dopiskiem 30 dni, a dostaniesz 50% zniżki

Napisz na m.klos@mataleo.eu – z dopiskiem 30 dni

To juz nie są żarty! Musisz zacząć działać TERAZ! Jeśli chcesz zrobić formę do tego lata. Ja wychodzę z założenia, że formę robimy na całe lata, a nie na jedno lato, no ale od czegoś trzeba zacząć.Czy wiesz, że mnóstwo osób na siłowni lub w domu wykonuje ćwiczenia niepoprawnie! Nie musisz znaleźć się w tym gronie! Możesz zacząć swoją przygodę nie ucz się błędnych nawyków i trenując tylko ze specjalistą czyli ze mną! Ze mną będziesz trenowała bezpiecznie i maksymalnie skutecznie!

Jeśli jesteś zmotywowana, gotowa do pracy to czekam na kontakt. Resztą zajmę się ja. Niech Twój SUKCES będzie owocem naszej współpracy!

Dziś ćwiczenia  nogi, brzuch i ramiona. Pamiętaj zawsze o rozgrzewce 10 minutowej np.30 x 4 serie pajaców.

1. Spięcia nogi w tyle. Pamiętaj o prostych plecach przy tym ćwiczeniu. Daj prawą nogę do tyłu i zrób 30 spięć na jedną tą nogę. Dostaw stopę do lewej i wykonaj to samo ćwiczenie 3 serię na każdą nogę. 

2.Brzuch z piłką lub możesz wsiąść butelkę z wodą. Skręty na boki wykonaj po 10 na każdą stronę 3 serię.

3.Ćwiczenie na plecy i ramiona. Pamiętaj o prostych plecach i ugiętych nogach w kolanach. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń z 1 kg ciężarem lub butelką wody. 

Nie wykonujmy ćwiczeń, jeśli coś nas boli, źle się czujemy lub dane ćwiczenie powoduje dyskomfort. Jeśli czujemy się słabo, drżą nam mięśnie, kręci nam się w głowie, natychmiast przestańmy ćwiczyć i odpocznijmy, głęboko oddychając. Przed każdym treningiem zrób 10 min rozgrzewkę. Rozgrzewka ma na celu zapobieganie kontuzjom i urazom podczas treningu, zatem dobrze rozgrzany mięsień jest przygotowany do części wzmacniającej i kształtującej.

PRZECIWWSKAZANIA:  niewydolność krążeniowo- -oddechowa i serca, ostre stany chorobowe, ostra rwa kulszowa, świeże” stany po-operacyjne, urazy powypadkowe, kontuzje ogólne osłabienie organizmu, ogólne osłabienie organizmu, zalecenie ze strony lekarza dotyczące zakazu ćwiczeń, nieleczone nadciśnienie, ból nasilający się podczas ćwiczeń, osteoporoza, urazy kręgosłupa.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk