3 Ćwiczenia na Pośladki – VIDEO

Trening na pośladki i uda - Video - Gosia Klos

3 Ćwiczenia na Pośladki – VIDEO. Przeprowadziłam już wiele konsultacji i na każdej z nich zawsze jest to samo pytanie…Jak zbudować pośladki aby były jędrne? Systematyczność na pewno da ci sukces i tego wam jest brak. Po 2 miesiącach rezygnujecie bo brak jest efektów. Nie tedy droga. Trzeba być cierpliwym i systematycznym w swoim postanowieniu. Mi zajęło 18 miesięcy aby dojść do swojej wagi. Zresztą ja zawsze byłam aktywna ale na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu plus basen i jazda na rowerze.

3 Ćwiczenia na Pośladki – VIDEO. Przedstawię Ci teraz 3 ćwiczenia. Zrób 3 serię po 15 powtórzeń. Zrób rozgrzewkę 30 pajaców 2 serię.

Jeśli chodzi o dietę to zgłoś sie do mnie na  www.mataleo.eu/dietetyka

Nie wykonujmy ćwiczeń, jeśli coś nas boli, źle się czujemy lub dane ćwiczenie powoduje dyskomfort. Jeśli czujemy się słabo, drżą nam mięśnie, kręci nam się w głowie, natychmiast przestańmy ćwiczyć i odpocznijmy, głęboko oddychając. Przed każdym treningiem zrób 10 min rozgrzewkę. Rozgrzewka ma na celu zapobieganie kontuzjom i urazom podczas treningu, zatem dobrze rozgrzany mięsień jest przygotowany do części wzmacniającej i kształtującej.

PRZECIWWSKAZANIA:  niewydolność krążeniowo- -oddechowa i serca, ostre stany chorobowe, ostra rwa kulszowa, świeże” stany po-operacyjne, urazy powypadkowe, kontuzje ogólne osłabienie organizmu, ogólne osłabienie organizmu, zalecenie ze strony lekarza dotyczące zakazu ćwiczeń, nieleczone nadciśnienie,ból nasilający się podczas ćwiczeń, osteoporoza

1.Klęk podparty z przysiadem

2.Przysiad z noga u góry.

3.Klęk podparty z kolanem do góry.

 

 

Działaj 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk