Fitness wysportowana sylwetka kobieca

53

Każda kobieta marzy o pięknej i idealnej sylwetce, WYSPORTOWANEJ i oczywiście zadowolonej z samej siebie-własnego wyglądu. Każda z nas próbuje różnych sposobów, aby uzyskać odpowiednie wymiary. Znając życie wiem, że wysiłek nie daje zadowalających efektów z różnych przyczyn. Najczęstsze powody to sa złe dobranych lub forsownych ćwiczeń.

Musimy się zatem zastanowić nad zestawem ćwiczeń opracowanych przez specjalistów, by mieć pewność, ze te ćwiczenia zadziałają na  nasze partie mięśniowe w jak najbardziej korzystny sposób. Pamiętaj, aby zawsze się zapoznać ze sprzętem sportowym, który został stworzony dla Fitness wysportowana sylwetka kobieca.ESZTER PATI

 

Przede wszystkim każdy z Nas się różni od innych budową ciała, nawet porównuje się budowę ciała tej samej płci. Odróżniają Nas inne motywacje i  cele, dla których pragniemy podjąć trud treningu. Aby osiągnąć  idealną sylwetkę musimy mieć odpowiedni dobór ćwiczeń, diety i suplementacji. Wszystko ma swoje znaczenie; ilość powtórzeń, serie, odpowiednie tętno czy oddychanie.

Aby mieć wysportowana sylwetkę, powinnaś zadbać o trening modelujący sylwetkę, ujędrniający ciało, wzmacniający, spalający tkankę tłuszczową, treningi w terenie czy treningi w domu.

DIETA

Pamiętaj, że jeśli marzysz o piękniej sylwetce, musisz dobrać program  żywieniowy odpowiedni dla Ciebie. Dlatego też składniki odżywcze, witaminy , minerały, suplementy diety dobrane do Twoich cech indywidualnych takich jak; wiek, płeć, budowa i skład ciała, oraz ustaleniu Twojego celu treningowego.

ODPOWIEDNIO DOBRANA DIETA JEST SKUTECZNA , KIEDY JEST DOBRANA ODPOWIEDNIO DO TWOJEJ OSOBY.

Dodaj dużo błonnika do swojej diety i zmniejsz spożycie złych węglowodanów. Produkty jak biały chleb, makaron, ziemniaki czy biały ryż powinno być ograniczone. Aby zwiększyć ilość spożywanego błonnika jedz dużo owoców i warzyw, zwłaszcza tych zielonych.

Jeśli w ogóle nie lubisz ćwiczyć to już chyba nic się nie poradzi, jeśli chodzi o ćwiczenia w domu. Wówczas postaraj się, chociaż wyjść na spacer, czy to z dziećmi, czy z psem. Każda forma ruchu będzie korzystna dla twojego zdrowia.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

 

ZAPRASZAM  NA  TRENING 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk