Cellulit jak się go pozbyć

Cellulit jak się go pozbyć  –  Marzysz o jędrnych, zgrabnych pośladkach i gładkich udach? Grudki pod skórą są Twoją zmorą? Wypowiedz wojnę Cellulit ! Krok po kroku pokażę Ci, jak wygrać walkę.

Cellulit jak się go pozbyć  – Jeśli czytasz ten tekst, to już jesteś  nieszczęśliwą posiadaczką skórki pomarańczowej i zastanawiasz się, jak pozbyć się Cellulitis, który wygodnie umieścił się na Twoich udach i pośladkach. Na szczęście dla Ciebie, istnieją domowe sposoby na zlikwidowanie tego problemu. Na nieszczęście dla Ciebie – wymagają one regularnego stosowania i żelaznej konsekwencji, a przede wszystkim  Twojej cierpliwości. Cellulit na udach czy pośladkach i ramionach nie zniknie ot tak sobie, przecież ileś czasu go gromadziłaś i pozwalałaś, aby stale się powiększał. Teraz musisz poświęcić co najmniej tyle samo czasu, aby się go pozbyć.

Cellulit jak się go pozbyć? Przede wszystkim (nawet jeśli jesteś bardzo szczupła) wyrzuć do kosza na śmieci wszystkie słodycze, przetworzoną żywność, czerwone mięso, wysokokaloryczne wędliny i sery żółte. Pamiętaj: od tej pory wszystko, co zawiera dużo cukru i soli jest Twoim wrogiem . Natomiast wszystko, co zawiera dużo witaminy C i białka to Twój najlepszy przyjaciel .Warzywa, drób, ryby i niesłodzone przetwory mleczne. Oprócz właściwej diety, niezbędna jest także aktywność fizyczna – te dwie bronie przeciwko Cellulitisowi  wzajemnie się uzupełniają. Ćwiczenia na Cellulit będą nieskuteczne bez  odpowiednio zbilansowanej  diety, a sama dieta, bez stosowania ćwiczeń na Cellulitis, również nie przyniesie nam wymiernych i długotrwałych efektów. Tak jak dieta antyCellulitisowa nie jest szczególnie restrykcyjna, tak i ćwiczenia fizyczne wcale nie muszą być katorżnicze. Wystarczy, że przeznaczysz 30 minut dziennie na spacer, jogging, jazdę na rowerze czy basen, a skórka pomarańczowa zacznie znikać.

Cellulitis

Nie jest to chyba zbyt wielkie poświęcenie, prawda? Wśród naturalnych, domowych sposobów na Cellulit znajduje się również masowanie i ugniatanie dotkniętych tym problemem miejsc na ciele. Większość z nas nie dysponuje właściwą wiedzą i odpowiednimi technikami masażu..

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

 


Email :
Imię :

 

ZAPRASZAM NA TRENING, KTÓRY POZWOLI CI POZBYĆ SIE Cellulit

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk