FITNESS PLAN DLA KOBIET POCZĄTKUJĄCYCH

bRZUCH

Kobieta początkująca

Bardzo dużo słyszę opinii, ze jeśli kobieta posiadającą  atrakcyjne ciało to w zasadzie nie musi nic robić i ma wszystko..zazwyczaj te kobiety spędzają  dużo czasu na treningu, a rezultat to piękne ciało. Są kobiety które chcą jedynie utrzymać obecny stan swojej kondycji fizyczne, inne zaś chciały by zrzucić zbędne kilogramy, a inne marzą o nieco większych i pięknych uformowanych mięśniach.

Każdy problem możemy rozwiązać. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Dziś zaprezentuje kolejna porcje ćwiczeń dla Pań. Jest to inna propozycja ćwiczeń niż dotychczas prezentowałam. Uważam, ze sala treningowa jest najlepszym sposobem na pozyskanie atrakcyjnego i wysportowanego ciała, aczkolwiek jeżeli mamy ograniczony dostęp do fitness klubu, równie dobrze możemy korzystać z aktywności w plenerze. Jest wiele skutecznych  ćwiczeń, które możemy wykorzystać podczas aktywności na boisku lub parku. A przecież to właśnie piękne i odpowiednio ukształtowane mięsnie nadają kobiecej sylwetce duża dożę atrakcyjności.TRENUJ NA SIŁOWNI

Wiele kobiet obawia się ćwiczeń z wolnymi ciężarami czy z gumami. Są takie panie które twierdza, ze staja się masywne i zbyt duże. A znam i takie, które ciągle robią cardio i nie maja żadnych efektów. Nie obawiajcie się ciężarów, gum, sztang. W brew pozorom one wam tylko pomogą ukształtować twoje ciało.

Kobiety, które dopiero podchodzą do treningów, zalecam, aby robiły po 15-20 powtórzeń w ćwiczeniu. Daje to możliwość lepszego wczucia się w wykonywane ćwiczenie. Pomaga także uniknąć kontuzji. Na tym etapie proszę pamiętać o wykonywanej technice, aby przyzwyczaić  organizm do ćwiczeń. Polecam dla początkujących osób  wykorzystać  gumy.

MUSISZ PAMIĘTAĆ, ŻE TRENING TO TYLKO 30%  SUKCESU, RESZTA TO PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE.

 

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

 

ZESTAW ĆWICZEŃ – POZIOM TRUDNOŚCI DLA POCZĄTKUJACYCH 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk