Fantastyczny napój spalający natychmiast tłuszcz z brzucha – Przepis

odchudznie

Fantastyczny napój spalający natychmiast tłuszcz z brzucha – Przepis. Ostatnie badania wymieniają liczbę 40% jako wzrost osób cierpiących na otyłość na całym świecie w ciągu ostatnich trzech dekad. To bardzo duży wzrost i będzie coraz gorzej. Ja przez całe moje życie namawiam do aktywności fizycznej i zawszę będę to robić…namawiać was do ruchu i to codziennie przez 40 minut.

Aby osiągnąć zysk, przemysł oferuje na rynku wiele produktów odchudzających, które w pełni wykorzystały ten problem i cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich naiwnych ludzi. Te suplementy są na ogół nieskuteczne, a co jeszcze bardziej wspaniałe – są szkodliwe. Na szczęście wiele osób zaczęło zwracać się w kierunku naturalnych środków zaradczych, aby rozwiązać ten problem.

Lekarze twierdzą, że powrót ciała do naturalnej równowagi jest pierwszym krokiem, który należy podjąć, gdy zaczyna się schudnąć. Według nich ciało powróci do normalnej wagi, gdy będzie zdrowe i zrównoważone, a można to osiągnąć tylko wtedy, gdy owoce, warzywa i zioła są używane do przywrócenia równowagi ciała. Dodaj do tego aktywność fizyczną i zobaczysz efekty.

Przygotowałam pyszny napój, który możesz dodać do swojego planu żywienia.

Oferuję ci przepis na napój bananowy.

Przepis na napój bananowy – składniki:

Jeden dojrzały banan;
Jedna łyżka startego imbiru;
Szklanka jagód;
Dwie łyżki świeżo zmielonego siemienia lnianego;
Połowa szklanki szpinaku i trochę lodu;

Instrukcje szybkiego przygotowania: Po prostu połącz wszystkie składniki, a ten zdrowy koktajl może zastąpić śniadanie, lunch lub kolację.

Korzyści odżywcze

Banany są bogate w potas, przeciwutleniacze, naturalne cukry i błonnik, które odżywiają i rewitalizują ciało oraz równoważą poziom cukru we krwi. Ponadto banany promują zdrowe trawienie, pomagając w ten sposób skutecznie przyswajać składniki odżywcze. Zaletą tego jest to, że dobrze odżywione ciało nie pragnie fast foodów i zwykle informuje, kiedy jesteś pełny. Imbir to kolejny składnik napoju bananowego o silnych właściwościach leczniczych, które poprawiają metabolizm i tłumią apetyt.

Chociaż wyniki są różne u różnych osób, co jest prawdą w każdym programie odchudzania, wiele osób, które próbowały napoju, straciło 2-3kg w ciągu kilku dni. Jednak wątpliwe jest, czy  te kg stanowiły masę wody, czy faktyczną utratę tłuszczu. Co najmniej jedna z osób zgłosiła również poprawę jakości skóry.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk