Dzięki tym technikom szybko stracisz tłuszcz – Gosia Klos

Metamorfoza - Brzuch - Dietetyk - Gosia Klos

Dzięki tym technikom szybko stracisz tłuszcz – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

W robocie kuchennym lub pojemniku miksera połącz ser ricotta, 3/4 szklanki jogurtu, proszku kakaowego, 2 łyżki ziarna – płatków owsianych, 100 gram truskawek i jagód, 1 łyżka miodu. Zrób takich porcji jeszcze 4. Zmiksuj tak, aż będzie gładka.  Przechowywać w lodówce, około 2 godzin. Przed podaniem nałóż na każde naczynie 1 łyżkę pozostałego jogurtu waniliowego i 3 ziarna kawy, jeśli chcesz.

Kiedy jesz od 5 do 6 małych posiłków dziennie, twoje ciało nie tylko pozostanie energetyzowane, ale także zwiększy się poziom metabolizmu, co przygotuje twoje ciało do utraty wagi. Oczywiście samo dodanie kilku przekąsek w ciągu dnia nie zastąpi ćwiczeń. Wszyscy wiemy, że musisz utrzymywać ciało aktywne, aby było zdrowe. Zamiast jechać windą lub schodami ruchomymi, wybierz schody. Zamiast szukać najbliższego miejsca parkingowego, zaparkuj pojazd nieco dalej i po prostu idź sobie. Zaangażuj swoją rodzinę i zastosuj rutynę chodzenia. Wraz z wprowadzeniem gier wideo na rynku dostępnych jest obecnie wiele gier, które obejmują działania, z których cała rodzina może korzystać, zachowując zdrowie.

 Ziarno, o którym mówimy, to płatki owsiane. Tak, ten łagodny smak, obniżenie poziomu cholesterolu, redukcja chorób serca, bogate w białko ziarno najczęściej spotykane w okrągłym kartonowym pojemniku. Niezależnie od tego, czy twoje płatki owsiane są miażdżone, kruszone, czy mielone, odrobina wyobraźni i kreatywności znacznie wpływa na zaprojektowanie własnego, ulubionego i zdrowego śniadania.

Szybkie rozwiązanie: ćwicz i jedz, nie licz kalorii, to tak nie działa.


Metamorfoza - Brzuch - Dietetyk - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Przedstawiam wam moja podopieczną z którą znamy się już 10 lat. Zaczęłyśmy Żanetą  razem współpracować bardzo dawno temu jak jeszcze dzieci nie miała, zgubiła też bardzo dużo kilogramów. Jak to w życiu bywa, powiększyła się u niej rodzina, a wraz z nią i Żaneta. Z dwójką dzieci postanowiła zadbać o siebie. Po 10 latach napisała do mnie o pomoc. Byłam mega zaskoczona, że pamiętała o mnie i mi kolejny raz zaufała. Dziękuję 😉

Zaczęłyśmy jeszcze raz i po miesiącu czasu zgubiła 7 kg. Treningi ćwiczymy w domu o 6 rano jak jeszcze mała śpi, ale dużo razy jest tak, że ćwiczy razem z małą, bo nie śpi. Treningi mamy 3 razy w tygodniu na schodach i na macie z obciążeniem lub stepie. Wszystko w zależności od czy są duże zakwasy, czy ma siłę. Dla jednych 7 kg to jest dużo zgubić w jednym miesiącu, ale ja zawsze powtarzam, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wysiłek czy dietę.

Ważne dla mnie jest regularność i każdym przypadku. Moje podopieczne ćwiczą w zależności od wieku, stanu zdrowia i czasu, ale zawsze dogadujemy czas i miejsce treningu. Na takich treningach dużo jet motywacji, a pot się leje po plecach ciurkiem.

Czasem czujesz, że życie jest przepełnione okropnymi rzeczami, to jest jak jedna wielka walka. Dzień zaczyna się źle i czujesz, że idzie pod górkę. Czujesz, że w swoim życiu nic nie osiągnęłaś, żadnej wartości i nie osiągniesz tego w przyszłości. Jest to po prostu bezcelowe i nie ma sensu kontynuować. Czujesz się pusta i życie nie ma sensu. Często czujesz się, jakbyś był na obrzeżach świata, obserwując tych szczęśliwych ludzi, którzy zaczynają dzień od treningu i nie ma dla ciebie miejsca.

Poświęć czas na budowanie swojej wartości i dbaniu o siebie. Postaraj się zrozumieć, że ćwiczenia to Twoje Zdrowie i To pozwala ci dotrzeć do starości w zdrowiu i cieszyć się życiem. Ja ma 47 lat i wiele spraw zaczynam rozumieć, tym bardziej w trakcie pandemii. Jesteśmy tacy słabi, jak przychodzi do walki z chorobą, a przecież możesz temu zapobiec.

Nie pozwól na to i zadbaj o siebie. Nie będziesz myśleć wtedy o skutkach z nią związanych. Taka jak to zrobiła Żaneta…ona to robi dla swoich dzieci. Chce być zdrową i cieszyć się życiem. Ty też tak zrób.

Kliknij tutaj po współpracę! To jest ten dzień aby zacząć!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk