Trening na pośladki w 3 Minuty – Gosia Klos

3 minuty na pośladki - Gosia Klos

Trening na pośladki w 3 Minuty – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Dodanie 3 minut ćwiczeń nie zajmie dużo czasu, ale jeśli będziesz konsekwentna, może to przynieść niesamowite rezultaty. Ponadto nie musisz chodzić na siłownię, ponieważ możesz wykonywać ćwiczenia w zaciszu własnego domu. Nie wymagają wyszukanego sprzętu, wystarczy chęć do ćwiczeń i wprowadzania zmian. Kto by pomyślał, że te najstarsze ćwiczenia  mogą pomóc ci uzyskać najlepszy tyłek na świecie?

Czego będziesz potrzebować: minutnik, mata do ćwiczeń lub ręcznik plażowy oraz obciążenia na nogi, ale na początek możesz bez obciążenia zrobić te ćwiczenia i tak to będzie ogień.

Co należy zrobić: cyklicznie wykonuj te ćwiczenia, wykonując każde 60 sekund bez przerwy. Odpocznij przez 30-90 sekund przed powtórzeniem.

Początkujący: 1 cykl
Średni: 3 cykle
Zaawansowany: 5 cykli

Przejdź na wyższy poziom, gdy nie czujesz już, że trening jest trudny. Poniżej znajdują się filmy pokazujące, jak wykonać każde ćwiczenie. Użycie odpowiedniej formy zapobiega kontuzjom i zapewnia maksymalne wykorzystanie treningu.

1.Wznosy nóg do góry w klęku podpartym.

2.Wznosy nóg do boku w klęku podpartym.

Wznosy nóg do boku w klęku podpartym

3.Podnoszenie pośladków do góry. 

Ćwczenia na pośladki - podnoszenie bioder do góry

Do dzieła moje kochane. To są proste ćwiczenia więc nie potrzebujesz specjalnego asystowania. Zrób te ćwiczenia przez 3 miesiące. Zrób sobie zdjęcia przed i po i je wyślij do mnie. Czeka na ciebie niesamowita nagroda. Powodzenia.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk