Działanie Sody Oczyszczonej – Nowe Badania

rak - soda oczyszczona

Działanie Sody Oczyszczonej – Nowe Badania. Nawet najbardziej agresywnych nowotworach, zostały odwrócone dzięki leczeniu raka sodą oczyszczoną. Chociaż chemioterapia jest toksyczna dla wszystkich komórek, stanowi jedyną miarę, którą onkolodzy stosują w swojej praktyce u prawie wszystkich pacjentów z rakiem. W rzeczywistości 9 na 10 pacjentów z rakiem zgadza się najpierw na chemioterapię bez badania innych mniej inwazyjnych opcji.

Kliknij Po współpracę!

Zarabiają na tym lekarze i firmy farmaceutyczne. To jedyny powód, dla którego chemioterapia jest nadal stosowana. Nie dlatego, że jest skuteczna, zmniejsza zachorowalność, śmiertelność lub zmniejsza konkretne wskaźniki zachorowań na raka. W rzeczywistości robi odwrotnie. Chemioterapia przyspiesza wzrost raka i śmiertelność w długim okresie, a onkolodzy to znają.

Kilka lat temu dr Mark Pagel z University of Arizona Cancer Center otrzymał grant w wysokości 2 milionów dolarów od National Institutes of Health na badania skuteczności spersonalizowanego leczenia raka sody w raku piersi. Oczywiście są ludzie, którzy wiedzą, że wodorowęglan sodu, to samo, co może uratować życie człowieka na pogotowiu w mgnieniu oka, jest podstawową opcją leczenia raka, najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym.

Badania wykazały, że środki dietetyczne mające na celu zwiększenie poziomu wodorowęglanów mogą zwiększyć pH kwaśnych guzów bez zakłócania pH krwi i zdrowych tkanek. Modele zwierzęce ludzkiego raka piersi pokazują, że doustny wodorowęglan sodu rzeczywiście powoduje, że guzy są bardziej zasadowe i hamują przerzuty.

Na podstawie tych badań oraz faktu, że soda oczyszczona jest bezpieczna i dobrze tolerowana, światowej sławy lekarze, tacy jak dr Julian Whitaker, przyjęli skuteczne protokoły leczenia raka w ramach ogólnego programu wsparcia żywieniowego i immunologicznego dla pacjentów, którzy mają do czynienia z chorobą .

Kliknij Po współpracę!

Protokół Whitakera używa 12 g (2 okrągłych łyżeczek do herbaty) sody oczyszczonej zmieszanej z 2 szklankami wody, a także niskokalorycznego słodzika do wyboru. (To dość słony smak.) Popijaj tę mieszaninę przez godzinę lub dwie i powtarzaj łącznie trzy razy dziennie. Jeden mężczyzna twierdzi, że znalazł lekarstwo na raka za pomocą sody oczyszczonej i melasy i faktycznie skutecznie leczył swoją chorobę za pomocą sody oczyszczonej.

Wodorowęglan sodu stosowany doustnie z wodą, zwłaszcza wodą o wysokiej zawartości magnezu i stosowany przezskórnie w kąpielach leczniczych, staje się lekiem pierwszego rzutu w leczeniu raka, a także chorób nerek, cukrzycy, grypy, a nawet przeziębienia. Jest to również potężny bufor chroniący przed promieniowaniem, więc każdy powinien być na bieżąco z jego użyciem.

Fizjologia każdego człowieka jest pod ciężkim atakiem nuklearnym od silnych promieniotwórczych wiatrów, które krążą wokół półkuli północnej.

Dr Robert J. Gillies i jego koledzy wykazali już, że wstępne traktowanie myszy sodą oczyszczoną powoduje alkalizację obszaru wokół nowotworów. Ci sami badacze podali, że wodorowęglan zwiększa pH guza, a także hamuje spontaniczne przerzuty u myszy z rakiem piersi.

Co to jest soda oczyszczona?

Soda oczyszczona to biała krystaliczna substancja stała, która wygląda jak drobny proszek. Jest również nazywany sodą kuchenną, sodą chlebową i wodorowęglanem sody. Jego nazwa chemiczna to wodorowęglan sodu lub wodorowęglan sodu.

Soda oczyszczona różni się od sody myjącej (węglanu sodu), chociaż mają ten sam lekko słony i alkaliczny smak.

Ta szeroko stosowana soda jest zwykle rozpuszczana w wodzie mineralnej i stosowana jako środek spulchniający w pieczeniu. Działa jako środek spulchniający poprzez neutralizację kwaśnych składników rzadkiego ciasta. Neutralizacja uwalnia dwutlenek węgla i prowadzi do „wzrostu” lub ekspansji pieczonej żywności.

Soda oczyszczona została również wykorzystana do zmiękczenia warzyw i zmiękczenia mięsa.

Jako chemia gospodarcza, soda oczyszczona jest stosowana jako środek czyszczący. Jest zawarty w pastach do zębów z podobnych powodów, gdzie służy jako środek antyseptyczny, neutralizujący kwasy, środek wybielający i środek usuwający płytkę nazębną, a także środek czyszczący.

Inne popularne produkty higieny osobistej, w których można znaleźć sody oczyszczone, to dezodoranty i szampony.

Soda oczyszczona i lek o pH

PH naszych tkanek i płynów ustrojowych jest kluczowe i kluczowe, ponieważ wpływa i odzwierciedla stan naszego zdrowia lub wewnętrznej czystości. Im wartość pH jest bliższa 7,35–7,45, tym wyższy jest poziom naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Pozostanie w tym zakresie dramatycznie zwiększa naszą zdolność do radzenia sobie z ostrymi chorobami, takimi jak przeziębienia i grypy, a także z początkiem raka i innych chorób.

Kliknij Po współpracę!

Utrzymywanie naszego pH w zdrowym zakresie wymaga również koniecznych zmian stylu życia i diety, które ochronią nas w dłuższej perspektywie, podczas gdy stosowanie wodorowęglanu sodu zapewnia nam skok w kierunku zwiększonej alkaliczności.

Skala pH jest jak termometr pokazujący wzrosty i spadki zawartości kwasów i zasad w płynach. Odchylenia powyżej lub poniżej zakresu 7,35–7,45 pH w ściśle kontrolowanej krwi mogą sygnalizować potencjalnie poważne i niebezpieczne objawy lub stany chorobowe.

Jak soda oczyszczona może pomóc w „wyleczeniu” raka

Zasadniczo nowotwory złośliwe reprezentują masy szybko rosnących komórek. Szybkie tempo wzrostu doświadczane przez te komórki oznacza, że ​​metabolizm komórkowy przebiega również bardzo szybko.

Dlatego komórki rakowe zużywają znacznie więcej węglowodanów i cukrów do generowania energii w postaci ATP (trifosforan adenozyny).

Jednak niektóre związki powstałe w wyniku wytwarzania energii obejmują kwas mlekowy i kwas pirogronowy. W normalnych okolicznościach związki te są usuwane i wykorzystywane natychmiast po ich wytworzeniu. Ale komórki rakowe metabolizują się znacznie szybciej. Dlatego te kwasy organiczne gromadzą się w bezpośrednim otoczeniu guza.

Wysoki poziom kwasowości pozakomórkowej wokół guza jest jedną z głównych sił napędowych przerzutów nowotworów nowotworowych. Zasadniczo komórki rakowe potrzebują kwaśnego środowiska do szybkiego wzrostu i rozprzestrzeniania się.

Dlatego niektórzy eksperci od raka uważają, że buforując mikrośrodowisko guza związkiem alkalizującym, pH guzów można podnieść na tyle, aby je zagłodzić i zatrzymać ich wzrost i rozprzestrzenianie się.

Co ciekawe, to dość proste rozwiązanie dla raka okazało się słuszne.

Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że nie trzeba gotować jakiegoś fantazyjnego syntetycznego leku, aby obniżyć kwasowość w bezpośrednim otoczeniu guza. Wystarczy prosty, powszechnie uzyskiwany związek, taki jak wodorowęglan sodu.

Oczywiście pożądane jest dostarczanie wodorowęglanu sodu tak blisko guza, jak to możliwe, ponieważ jego działanie zwiększające pH jest potrzebne w mikrośrodowisku guza. Dlatego bezpośrednie wstrzykiwanie wodorowęglanu sodu w miejsce guza uważa się za lepsze rozwiązanie niż podawanie doustne. Jednak doustny wodorowęglan sodu jest po prostu bezpieczniejszy i może być łatwo stosowany w domu.

Badanie z 2009 r. Opublikowane w czasopiśmie Cancer Research jest jednym z pierwszych, które potwierdziło, że alkalizujące działanie wodorowęglanu sodu może rzeczywiście zatrzymać raka.

Poprzez wstrzyknięcie wodorowęglanu sodu grupie myszy, autorzy badania byli w stanie określić, w jaki sposób wzrost i rozprzestrzenianie się nowotworów nowotworowych następowało poprzez podniesienie pH narządu dotkniętego rakiem.

Kliknij Po współpracę!

Wyniki badań wykazały, że soda oczyszczona rzeczywiście podniosła pH i zmniejszyła spontaniczne przerzuty u myszy wywołanych rakiem piersi.

Formuła sody oczyszczonej na raka.

Aby soda oczyszczona była naturalnym lekarstwem na raka w domu, potrzebujesz syropu klonowego, melasy lub miodu, aby dodać sody oczyszczonej.

W książce dr Sircusa udokumentował, jak jeden pacjent używał sody oczyszczonej i melasy z czarnego paska do walki z rakiem prostaty, który przerzutował do jego kości. Pierwszego dnia pacjent wymieszał 1 łyżeczkę sody oczyszczonej z 1 łyżeczką melasy w szklance wody.

Brał to przez kolejne 3 dni, po których pH jego śliny wynosiło 7,0, a pH moczu 7,5.

Zachęcony tymi wynikami pacjent wziął roztwór 2 razy w dniu 5 zamiast raz dziennie. A od 6 do 10 dnia dwa razy dziennie przyjmował 2 łyżeczki sody oczyszczonej i melasy.

Do 10 dnia pH pacjenta wzrosło do 8,5, a jedynymi działaniami niepożądanymi były bóle głowy i pot nocny (podobny do terapii cezem).

Następnego dnia pacjent miał skan kości i inne badania medyczne. Jego wyniki wykazały, że jego poziom PSA (antygen specyficzny dla prostaty, białko stosowane do określenia stopnia powiększenia prostaty i raka prostaty) spadł z 22,3 w punkcie diagnozy do 0,1.

Inna formuła sody oczyszczonej zaleca zmieszanie 90 łyżeczek syropu klonowego z 30 łyżeczkami sody oczyszczonej.

Aby to zrobić, syrop klonowy musi zostać podgrzany, aby stał się mniej lepki. Następnie dodaje się syrop do pieczenia i miesza przez 5 minut, aż do całkowitego rozpuszczenia.

Ten preparat powinien zapewnić około 10-dniowy środek na sodę oczyszczoną. Zalecana dawka dla pacjentów z rakiem to 5-7 łyżeczek dziennie.

Należy zachować ostrożność przy stosowaniu sody oczyszczonej w leczeniu raka. Wynika to z faktu, że utrzymanie wysokiego poziomu pH może samo w sobie powodować zasadowicę metaboliczną i zaburzenia równowagi elektrolitowej. Mogą one powodować obrzęki, a także wpływać na serce i ciśnienie krwi.

Nie trzeba być lekarzem, aby zastosować lekarstwo na pH. Każdy praktykujący sztukę uzdrawiania oraz każda matka i ojciec muszą zrozumieć, jak stosować wodorowęglan sodu. Niedobór wodorowęglanu to prawdziwy problem, który pogłębia się z wiekiem, więc naprawdę warto zrozumieć i docenić, na czym polega soda oczyszczona.

Kliknij Po współpracę!

Źródła:
cancertutor.com
phkillscancer.com
drsircus.com
drleonardcoldwell.com
drwhitaker.com

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk