Nowa Metoda na Twój Brzuch – Video

płaski brzuch

Nowa Metoda na Twój Brzuch – Video. Mięśnie brzucha – Zestaw sześciu mięśni w jamie brzusznej. Mięśnie te pełnią ważne funkcje: ruch i podparcie tułowia, pomoc w oddychaniu oraz ochrona ważnych organów. Powszechnie nazywane „abs”. Kiedy mówimy o tym, jak uzyskać płaski brzuch, naprawdę mówimy o budowaniu mięśni brzucha, aby były bardziej jędrne i lepiej zdefiniowane. Wiele z was kochane, ale niestety myli pojęcia płaski brzuch i ujędrnionym brzuchem i każda z was che go mieć na już.

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

Istnieją dwa kluczowe elementy, które mają kluczowe znaczenie dla uzyskania płaskiego odcinka brzucha: ćwiczenia i dieta. Możesz ćwiczyć codziennie i nie widzieć pożądanych rezultatów, jeśli nie dobierzesz sobie odpowiedniej diety. Podobnie możesz jeść najlepszą możliwą dietę, ale jeśli nie ćwiczysz regularnie, nie osiągniesz płaskiego brzucha.

Połączenie ćwiczeń i właściwej diety oraz trzymanie się jej, jest sposobem na uzyskanie płaskiego brzucha. Niestety wiele z was w ogóle nie ćwiczy, a chce mieć absy. Jeśli chcesz spłaszczyć brzuch i naprawdę wydobyć mięśnie górnej, środkowej i dolnej części brzucha, musisz wykonać szereg ćwiczeń specyficznych dla mięśni, aby je wzmocnić.

Jedno z najlepszych ćwrczenień jakie mogę wam polecić to wyskoki w górę. Przy rym ćwiczeniu pracują ramiona, nogi i brzuszek. Zrób 4x 30 powtórzeń codziennie.

 

Dieta

Pamiętaj, że dieta jest tak samo ważna jak ćwiczenia. Ćwiczenia budują mięśnie, a dieta wyświetli twoje wyniki. Pomyśl o tym. Twoja dieta powinna składać się z najwyższej jakości białka, węglowodanów złożonych i tłuszczu. Około 40 procent twoich kalorii powinno pochodzić z węglowodanów, 40 procent z białka i 20 procent z tłuszczu.

Wybierając żywność, staraj się przestrzegać następujących wskazówek:

Unikaj prostych węglowodanów: rafinowany cukier, rafinowana (biała) mąka i skrobie (ziemniaki itp.)
Staraj się minimalizować spożycie kofeiny i alkoholu
Pij dużo wody (sześć do ośmiu filiżanek dziennie)
Musisz upewnić się, że każdego dnia dostajesz wystarczającą ilość białka, aby pomóc mięśniom w regeneracji i wzroście. Białko w proszku zmieszane z mlekiem lub wodą to doskonały sposób na uzupełnienie spożycia białka.

Ćwiczenia są trudne, a dieta może czasami być również trudna do przestrzegania. Jednak większość z nas uważa, że ​​najtrudniejsza część uzyskania płaskiego brzucha jest motywowana. Gdy już zaczniemy, łatwo jest trzymać się rutyny.

Jednym ze sposobów na motywację jest zastanowienie się nad wyborem treningów wirtualnych, które dają motywacje i kontrolę z mojej strony. Treningi wirtualne bardzo dobrze sie sprawdzają dla osób, którzy nie wiedzą co robić i jak wykonywać ćwiczenia w domu i na siłowni. Opcja treningów wirtualnych to opcja rewelacyjna, które sprawdzają się w domu. Wakacje to najlepszy motywator aby zacząć dziś ćwiczyć, bo przecież nie chcesz schudnąć i wyglądać okropnie z luzną skóra na brzuchu.

Ustaw sobie cel i osiągnij go, ale daj sobie czasu…

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk