Drugi krok – jak schudnąć z brzuszka?

Diet and fitness concept. Dumbbells, water, tape measure and notepad for copy space

Skoro nie brzuszki to co?

Jak sama dobrze wiesz możesz robić tysiące brzuszków i żadnych efektów nie będzie. Oponka jak została tak zostanie!

ZACZNIJ OD KUCHNI! 

Będąc na siłowni zawsze obserwuje tłumy dziewczyn na zajęciach typu płaski brzuch. ĆWICZENIE BRZUSZKÓW TO NIE JEST DROGA DO PŁASKIEGO BRZUCHA!

Chcesz wziąć udział w treningu personalnym?

                      >>>>>>TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE<<<<<<

Jeżeli chcemy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej musisz wiedzieć, jak z nią walczyć. Redukcja tkanki tłuszczowej wymaga deficytu kalorii. Wynika z tego, że na samym początku musisz wiedzieć, jakie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne jest odpowiednie Od ustalonej podstawowej wartości należy odjąć od 200-500 kalorii. Musisz też  wiedzieć o tym, że tkanka tłuszczowa jest potrzebna kobietom do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zbyt duża redukcja tkanki tłuszczowej może spowodować problemy ze zdrowiem objawiające się np. brakiem miesiączki. Oczywiście to nie oznacza, że nie powinnyśmy walczyć o piękny i płaski brzuch. Pracujmy nad mięśniami brzucha, ale w sposób bezpieczny i zdrowy. Mocne mięśnie brzucha dbają o naszą postawę, a także ułatwiają rodzenie dzieci i szybki powrót do zdrowia po porodzie.

Powinnaś już widzieć, że na pozbycie się tkanki tłuszczowej najlepiej sprawdzają się ćwiczenia aerobowe. To właśnie dzięki nim skutecznie i raz na zawsze pozbędziesz się oponki i uwidocznisz mięśnie brzucha. Dzięki tym ćwiczeniom pozbędziesz się nie tylko niechcianego tłuszczyku z brzucha, ale także z bioder, ud, ramion, pleców. Dodatkowe korzyści płynące z tego rodzaju ćwiczeń to: poprawa kondycji, dotlenienie mięśni, dzięki czemu lepiej się rozwijają.

Moją główną zasadą w rozpisywaniu diet dla moich podopiecznych jest białko! Dlaczego? Dzięki zwiększonej ilości białka nasze ciało chudnie w krótkim okresie czasu! Pozwala na systematyczne pozbycie się tłuszczu a nie mięśni, którego jest budulcem. Gdy spożywasz białko zużywasz więcej kalorii na jego spalanie niż przyjmujesz. Badania wykazały, że białko to najlepszy spalacz na TWOJĄ OPONKĘ.

Wniosek jest taki, że im więcej spożywasz białka , tym szybciej tracisz tłuszczyk z brzuszka.

Kochane dziś przygotowałam dla CIEBIE taka dietę.

               >>>>>Kliknij w link i DZIAŁAJ<<<<<

   Koniecznie podziel się ze mną swoim komentarzem co sadzisz o tym artykule.

Miłego dzionka 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk