Dodaj te produkty do swojej diety – Brzuch Zniknie

brzuch i metoda na jego spalanie

Dodaj te produkty do swojej diety – Brzuch Zniknie. Fakty są takie. Musisz mieć zdrowe jelita, jeśli chcesz mieć zdrowe ciało. Udowodniono, że utrzymanie zdrowego układu pokarmowego ma kluczowe znaczenie dla poprawy diety i utraty wagi, ale jak to zrobić?

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

To wydaje się takie niejasne, prawda? Dopóki nie wiesz, jakie produkty pomagają układowi trawiennemu, może to być tylko mglisty pomysł. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek i włączysz do swojej diety jedną, kilka, a nawet wszystkie następujące wymienione produkty, twoje ciało Ci podziękuje.

5 produktów, które musisz włączyć do swojej diety

1. Kurkuma
Kurkuma jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic, jeśli chodzi o utrzymanie zdrowego jelita. Co to jest kurkuma? Kurkuma to roślina lub ziele związane z rodziną korzeni imbiru. Kurkuma zawiera kurkuminę, która ma działanie przeciwzapalne, które radykalnie wspomogą układ trawienny.

Możesz włączyć go do żywności w swojej diecie, poprzez samą przyprawę znajdującą się w sekcji przypraw w sklepie spożywczym lub poprzez kapsułkę znajdowaną obok wielu innych suplementów ziołowych.

2. Imbir
Istnieje powód, dla którego piwo imbirowe zawsze było znane z łagodzenia rozstroju żołądka. Podobnie jak kurkuma, imbir jest kolejnym ziołem znanym ze swoich właściwości przeciwzapalnych. W rzeczywistości te dwa zioła są ze sobą powiązane, nic więc dziwnego, że oba są doskonałe dla zdrowia jelit.

Imbir jest dobry do trawienia i czyszczenia systemu. Twoje opcje spożywania imbiru są liczne. Oczywiście można je łatwo uzyskać w formie kapsułek. Można jednak pić herbatę imbirową lub spożywać korzeń imbiru bezpośrednio zawarty w różnych produktach spożywczych.

3. Cytryna lub wapno
Dodanie cytryny lub limonki do wody lub jedzenia jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia układu pokarmowego. Powodem jest moc alkalizująca cytryny. Owoce pomagają regulować poziom PH w organizmie, co w końcu pomaga zachować radość i zdrowie jelita.

Cytryna jest również pełen witaminy C i elektrolitów. Pamiętaj musisz rano wypić cytrynę w filiżance ciepłej wody. Możesz to zrobić zamiast porannej kawy, ale możesz mieć tę kawę po spożyciu ciepłej cytrynowej wody.

4. Mięta
Mięta to kolejne zioło znane ze swoich zalet trawiennych. Podobnie jak imbir, mięta jest również stosowana w łagodzeniu rozstroju żołądka i pomaganiu w nudnościach. Wiele osób woli smak mięty niż imbiru, więc jeśli wolisz herbatę miętową niż imbirową, nadal będziesz otrzymywać te same korzyści.

Mięta jest również doskonałym sposobem na oczyszczenie podniebienia po posiłku. Zamrozić miętę w kostkach lodu w ciepły dzień i do wody dodałaś korzyści trawienne.

5. Banany

Widzisz biegaczy, którzy cały czas jedzą banany po ciężkim wyścigu i jest powód tego wyboru jedzenia. Banany są bogate w błonnik, zwłaszcza błonnik nierozpuszczalny, który jest specyficznym rodzajem błonnika, który pomaga trawić pokarm i reguluje ruchy jelit.

Około 70 procent włókna w bananie jest nierozpuszczalne. Pozostałe 30 procent jest rozpuszczalne, co oznacza, że ​​błonnik pomaga regulować poziom cukru we krwi organizmu, pomagając w spowolnieniu wchłaniania węglowodanów i tłuszczów w diecie. Ponadto są smaczne i łatwe do przekąski w podróży.

Do tego wszystkiego musisz dodać aktywność fizyczną. Codziennie przez 40 min.Bez tego nie osiągniesz rezultatów.

 

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk