Dietetyk – Trener osobisty od 2000 roku – Gosia Klos

Czas na Twoje zmiany! Musisz zacząć ze mną, będzie szybciej i łatwiej, bez porażek i z motywacją!

Jak działam?

Działam od 2000 roku, czyli od bardzo dawna. Nie jestem instruktorem, bo wygrałam jakieś zawody czy zrobiłam kurs w 2 tygodnie. Jestem instruktorem i dietetykiem z powołania, ale oczywiście szkoły tez pokończyłam. Obecnie uczę się w szkole ” ŻAK” Konsulntant ds. Żywienia, jeżdzę na różne szkolenia z dziedziny medycyny i treningi to już twa 19 lat.

Kocham to co robie, wkładam w to serce i dlatego jestem na rynku już tyle lat. Diety i treningi, rozpisuję indywidualnie dla każdego na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego, który przeprowadzone są na Skypie. U mnie badania to podstawa, czasami też pracujemy razem z lekarzem, a wszystko dla Twojego dobra.

Na konsultacji Skype są brane pod uwagę są nie tylko podstawowe informacje odnośnie płci, aktualnej masy ciała czy wzrostu, ale też rodzaju wykonywanej pracy, dodatkowej aktywności fizycznej, obecnego sposobu odżywiania, schorzeń i leków bądź suplementów, które są przyjmowane, a także preferencji żywieniowych, czyli to co lubimy lub nie lubimy jeść bądź mamy na coś uczulenie.

Kliknij Tutaj

Każda rozpiska zawiera szczegółowy plan dnia tak jak; ilość i jakość składników oraz sposób przygotowania potraw, wytyczne jak się odżywiać.  Diety bazują na prostych produktach dostępnych w każdym sklepie spożywczym. Warzywa i owoce w rozpisce dobierane są sezonowo i nie ma problemu z ich dostępnością. Treningi rozpisuje indywidualnie w domu lub na siłowni. W zeszłym roku wprowadziłam treningi online skype dla pań, które nie lubią ćwiczyć na siłowni, dla mam, które w ogóle nie mają czasu.  Na takim treningu mogę sprawdzić twoją technikę w wykonywaną w danym momencie, dać Ci kopa w tyłek, zmotywować i mieć cię monitorowaną cały czas.

Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowana takim treningiem online Skype [email protected]

Komu pomagam?   Osobom cierpiącym na otyłość oraz choroby metaboliczne. cukrzycę typu 2, nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca, miażdżycę, niedoczynność tarczycy, chorobę Hashimoto, dnę moczanową, zespół jelita drażliwego, schorzenia przewodu pokarmowego oraz alergie i nietolerancje pokarmowe. Oprócz tego prowadzę żywieniowo przyszłe mamy i  Układam również diety pod kątem redukcji czy budowania masy mięśniowej.

 

 

Nie ma diety cud!  Nie ma diet koktajlowych!  Nie schudniesz bez treningu!  Skóry pozbędziesz się tylko treningiem i indywidualną dietą!   Musisz to zapamiętać!

Przygotowuję również dziewczyny do zawodów, gdyż jestem sędzią w NAC – UK jaki i sędzią miedzynarodowym.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą ze mną, zapraszam! 💪

Tak jak napisałam u góry, od  2000 roku jestem dyplomowanym trenerem osobistym i  dietetykiem, więc moje doświadczenie w prowadzeniu kobiet jest ponad 19 – letnie. Bloga prowadzę od 6 lat, cały czas się doszkalam i uczę, bo trzeba iść za wiedzą cały czas. Pomogłam tyle paniom, że teraz jest właśnie czas na Ciebie. Zdrowie Twoje jest najważniejsze.

Nie zastanawiaj się dłużej. Napisz do mnie lub zadzwoń.

Działam też na terenie Katowic, wiec jeśli chcesz, abym przyjechała do ciebie na konsultacje osobistą to na dole artykułu zostawiam Ci swój numer telefonu. 

Kliknij Tutaj

[email protected]

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg – Twój Dietetyk i Trener osobisty

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk