7 rzeczy, aby naturalnie leczyć płuca

Płuca i trening z ramionami - oczyść płuca

7 rzeczy, aby naturalnie leczyć płuca. Walka z oddychaniem jest przerażająca, jeśli ma się problemy z płucami. Przyczyną może być zapalenie oskrzeli wywołane przeziębieniem, astmą lub POChP. Bez względu na przyczynę, znalezienie sposobu na zwiększenie pojemności płuc i oddychanie bez przyjmowania dużej ilości antybiotyku.  Nigdy nie przestawaj zażywać leków bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Dodanie niektórych z tych prostych środków w domu do tego, co już robisz, może pomóc zwiększyć skuteczność leczenia i ułatwić oddychanie.

Sprawdź 7 sposobów, w jakie możesz pomóc sobie w domu. Prosty Trening z oddychaniem.

1. Głębokie oddychanie. Ponieważ jedną z trudności w oddychaniu, z jakimi spotykają się ludzie, jest astma. Zalecam ćwiczenie głębokiego oddychania w celu złagodzenia stresu i radzenia sobie z nim, a tym samym obejścia ataku astmy. Połóż się na plecach, zamknij oczy i weź głęboki, powolny wdech przez usta i wypuść je przez usta. Możesz zrobić tak 1 dziennie przez 5 – 10 minut.

2. Usuwanie alergenów. Czasami sprawcą kłopotów z płucami są alergeny. Przypominam o tym, aby zminimalizować narażenie na alergeny, zakrywając poduszki, materace. odkurzać regularnie. Regularnie kąpać swoje zwierzęta, aby zmniejszyć ich łupież, i prać swoje dywany i żaluzje, aby usunąć gromadzenie kurzu.

3. Ćwiczenie. Zwiększenie pojemności płuc poprzez ćwiczenia to kolejna rekomendacja. Ćwiczenie wzmocni również twoje płuca. Joga jest jedna z dobrych form ćwiczeń na Twoje Płuca.

4. Kwasy tłuszczowe omega-3. ​​Ryby i inne pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 powinny być spożywane, ponieważ kwasy tłuszczowe omega-3 wydają się zmniejszać zapalenie płuc.

5. Świeży imbir. Wyniki badania opublikowanego przez Narodową Bibliotekę Medycyny USA stwierdzają, że świeży imbir jest skuteczny w walce z ludzkim syncytialnym wirusem oddechowym (HRSV). Suszony imbir nie wydaje się mieć tej samej skuteczności.

6. Czarna kawa. Biblioteka Cochrane opublikowała wyniki badań, które wykazały, że wypicie regularnej czarnej kawy poprawiło funkcję dróg oddechowych przez cztery godziny po wypiciu. Kofeina wydaje się zmniejszać objawy astmy. Ciesz się kawą bez poczucia winy!

7. Chiński oddech. Oddech chiński jest zalecany jako formę ćwiczeń w celu poprawy wydajności  płuc. Siedząc, wyciągnij ramiona wysoko przed siebie. Wdech i wydech. Przenieś ręce, nadal na wysokości ramion, na boki i odetchnij. Wreszcie podnieście ręce do góry i weź ostatni oddech. Powtórzyć proces od 10 do 12 razy 5 razy w tygodniu.

Chociaż nie rozwiążą wszystkich twoich problemów, mogą dać ci przewagę. Wszystko, co możesz zrobić, aby pomóc sobie, może wiele znaczyć, gdy walczysz o oddech. Będąc zdyscyplinowanym i uczącym się kontrolować swój oddech, możesz zobaczyć wspaniałe rezultaty.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk