DIETA I TRENING ZA DARMO – Gosia Klos

untitledshoot20170927-3H1A7044-Edit

DIETA I TRENING ZA DARMO – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Zobacz jak łatwo dałaś puścić w maliny. Wystarczy, że napisałam za darmo trening i dieta, a ty lecisz jak pelikan, aby z tego skorzystać, bo to jest za darmo. Wiesz ile  jest takich aplikacji, tabletek w sieci za darmo? Bardzo dużo, a ty się łudzisz, że może teraz się uda. Nie uda się, o nie jesteś do tego przekonana i na dodatek, nawet jak bylo by za darmo w ogóle nie zadziała. Wiesz dlaczego? Bo to nie jest ustalane indywidualnie na konsultacjach osobistych lub skype. 

Osoba, która jest chora np.niedoczynność tarczycy, nie powinna w ogóle korzystać z takich usług. Obserwując rynek diet i treningów w internecie, to co się dzieje w ostatnich 2-3 latach przechodzi samych siebie. To co dostaje od was na skrzynkę pocztową od innych pseudo instruktorów to niektórzy powinni jeszcze wiele się nauczyć zanim zaczną układać diety i treningi. Nie można sprzedawać diety bez treningów i treningów bez diety i to jeszcze ułożonej na 3 miesiące za 100 lub 200 zł. Nie wyobrażam sobie jeść te same posiłki przez 3 miesiące. Gwarantuje Tobie, że po tych 3 miesiącach zaczniesz podjadać lub skończy się na wykryciu innej choroby. 

DIETA I TRENING ZA DARMO – Gosia Klo. Ostatnio jest moda na instruktora osobistego zaraz po wystąpieniu na jakiś zawodach fitness bikini czy kulturystyce. Od razu taka osoba staje się wszech wiedząca/cy na temat ułożeniu planu dietetycznego lub treningowego nie mając żadnego doświadczenia z kobietami czy problemami zdrowotnymi swojego klienta. Aż strach się bać co się stanie po paru miesiącach od ułożenia takiej diety!! Więcej chorób, cukrzyca, podwyższony cholesterol itd.

Jeden z ostatnich wiadomości…a mam ich ponad 100 dziennie. 

Pamiętaj, że to Twoje zdrowie i czasami można je stracić w ciągu paru miesięcy jeśli nie będziesz czujna, jeśli nie sprawdzisz takiej osoby. Prosty sposób jest na to, aby dowiedzieć sie czy dany instruktor – dietetyk  jest wiarygodny. Sprawdź czy ta osoba ma jakieś rekomendacje w internecie, sprawdź czy ta osoba zajmuje się wystarczająco długo w tej dziedzinie, a nie tylko jeden czy dwa starty w zawodach.  Nigdy nie daj się nabrać na trening i dietę na 3 miesiące, bo to nie zadziała. Zresztą jak ma zadziałać jak kupiliście ja przez internet i nawet z nikim o tym nie porozmawialiście! Nikt ciebie nie wysłał na badania! Nikt nawet nie zadbał o to czego Ty potrzebujesz…

U mnie jest inaczej i dlatego tyle dziewczyn czy pań mają takie fajne metamorfozy. Trenujemy online Skype, rozmawiamy na konsultacjach, dziewczyny wysyłają mi zdjęcia posiłków czy video z treningów. Przede wszystkim jestem człowiekiem, z którym można porozmawiać na Skypie czy konsultacjach osobistych, z którym mam stały kontakt,  a nie jakiś automat, który wysyła link do pobrania i tyle. Działaj sama!  Nie wspomnę już o swoim doświadczeniu 17 letnim i ukończonych szkół, potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Sportu. Brałam udział w zawodach owszem, ale zrobiłam to dla siebie. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że żeby nie te zawody 2013 roku, to nigdy bym się nie podniosła po śmierci mojego syna. Siłownia uratowała mi życie…

 

Zanim podjemniesz decyzję, zastanów się czy to jest dla Ciebie rozpisane indywidualne. Nie kupuj już nic przez internet, jeśli nie jesteście pewni czy to jest dla ciebie. Nie pakujcie więcej kasy w internetowe diety czy treningi. 

Proszę Cię o udostępnianie tego artykułu dalej , aby nikt inny więcej nie dał się puścić w maliny.

Zacznij zmiany najpierw od siebie, a pózniej zadzwoń do mnie i umów się na taką konsultacje. Zapraszam.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk