ABS – 4 MINUTOWE ĆWICZENIA – GOSIA KLOS

pushhusp

4 MINUTOWE ĆWICZENIA NA ABS, KTÓRE MOŻESZ WYKONAĆ PRZED ŚNIADANIEM.

To rutynowe rozciąganie ciała pomoże wzmocnić i zbudować BRZUSZEK. Robienie rutynowych ćwiczeń na mięśnie brzucha wliczając ruchy na wzmocnienie rdzenia i trzymanie zdrowego trybu odżywiania pomoże osiągnąć wymarzony cel. Tak, to zajmuje sporo czasu i wymaga ciężkiej pracy, poniżej przedstawiam 4 minutowe ćwiczenia na ABS, które możesz zrobić w domu.
Wykonuj każdy ruch po 20 sekund z przerwami pomiędzy cieczeniami 10 sekund. Powtórz każde ćwiczenia po 2 minuty.

1)UNOSZENIE BIODER LEZĄC

Połoz się na macie z ugiętymi kolanami, stopy płasko na podłodze. Unieś biodra. To jest twoja pozycja wyjściowa. Utrzymując zgięte kolana, unieś prawa stopę , staraj się zachować twoje biodra nieruchomo. Powtórz to z prawa noga a następnie z lewa, trzymając biodra uniesione przez cały czas.

2) UNOSZENIE CIAŁA W KSZTAŁCIE LITERY V

Połóż się na plecach z wyciągniętymi nogami i rekami wyciągniętymi za głowę. Trzymaj abs napięty, podnieś ręce i nogi tak, aby się spotykały nad tułowiem. Opuść ręce i nogi z powrotem na podłogę. Wykonaj to ćwiczenie przez 20 sekund, a następnie zrób 10 sekund przerwy.

3)PLANK NA RAMIONACH Z NAPRZEMIENNYM PRZEPLATANIEM RAMION

Zacznij tak samo jak w normalnym planku, zegnij jednej łokieć i opuść przedramię na ziemie, zrób tak samo na przemian z druga ręka. Wróć do pozycji wyjściowej. Umieszczając łokcie na ziemi. Rob ten ruch na przemian na każda rękę.

4)PODNOSZENIE TUŁOWIA I NÓG DO GÓRY 

Połóż płasko na ziemi z twarzą skierowana do ziemi rękoma umieszczonymi przed sobą. Oderwij od ziemi swój tulów i nogi, przytrzymaj na sekundę a następnie powoli upuść. Powtórz to ćwiczenie dwa razy bez odpoczynku pomiędzy seriami.

TWÓJ TRENER GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk