Detox – Połącz te 2 produkty – Efekt 100 %

detox

Detox – Połącz te 2 produkty – Efekt 100 %. Detoks organizmu to oczyszczanie z trujących substancji w organizmie. Przede wszystkim musisz wyeliminować źródło zanieczyszczenia, a następnie stymulować usuwanie toksyn, którym udało się dostać do środka.

Główną rolę w detoksykacji odgrywa wątroba, w szczególności jej enzymy, które tworzą układ cytochromu P450. Również trujące substancje są wydalane przez nerki, jelita i skórę. Wiele diet i suplementów diety mających na celu detoksykację to jeden wielkie nieporozumienie. Ja działam na rynku od 2000 – ego roku i widze co się się dzieje. Trenerzy i dietetycy powstają jak grzyby po deszczu, przy okazji naciągając was na spore koszyt, bo żaden dietetyk nie ułoży dla ciebie treningu na siłowni czy w domu i żaden trener osobisty nie ułoży dla ciebie odpowiedniej diety pod jednostki chorobowe. To bardzo rzadko się zdarza aby ktoś miał 20 lat doświadczenie z kobietami tak jak ja mam.

Teraz możesz sobie pomyśleć zanim kupisz jakikolwiek plan treningowo-dietetyczny, czy on naprawdę będzie dla mnie i pode mnie. Teraz zapisz sobie ten przepis i kliknij tutaj po współpracę.

Detoksykuj całe swoje ciało za pomocą tego niesamowitego napoju (przepis). Detoksykacja odnosi się do usuwania metali ciężkich, innych odpadów przemysłowych, nawozów rolniczych i chemii gospodarczej z organizmu.

Czy zauważyliście, że wiele osób lepiej dba o swój samochód niż o własne ciało? Szybko podejmą działania, gdy zobaczą na tablicy ostrzegawczej sygnał, że czas wymienić olej. Jednocześnie ignorują sygnały swojego organizmu, że organizm musi usuwać odpady. Sprawdźmy, czy potrzebujesz „konserwacji” – detoksu organizmu

Oto lista składników, które pomogą Ci oczyścić ciało:

– 1 jabłko

– 1 szklanka wody

– 1 łyżka stołowa nasion lnu

– 1 łyżka nasion chia

– 1 łyżeczka  miodu

Przygotowanie:

Wymieszaj wszystkie składniki w blenderze, z wyjątkiem nasion chia. Niech wszystko się połączy. Dodaj nasiona chia i wstrząśnij napojem. Ta da, możesz teraz wypić.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk