5 Leniwych ćwiczeń – szybko schudnij wokół talii i mięśni brzucha – sprawdź

brzuch i boczki

5 Leniwych ćwiczeń – szybko schudnij wokół talii i mięśni brzucha – sprawdź

Jeśli przestrzegasz diety, ale wydaje się, że dodatkowy ciężar wokół talii nie spieszy się z opuszczeniem lub twoje mięśnie brzucha nie są tak zdefiniowane, jak chcesz, nadszedł czas, aby włączyć do treningu kilka prostych, ale skutecznych ćwiczeń . System treningu pilates został stworzony do rehabilitacji kręgosłupa, ale pomaga również doskonale tonować mięśnie kręgosłupa i przyspieszyć metabolizm.

Kliknij Tutaj po współpracę!

Przygotowałam krótki zestaw ćwiczeń, które możesz wykonać na dowolnej powierzchni, nawet na łóżku lub kanapie.

1. Leżenie boczne.

 

Pozycja wyjściowa: Połóż się na boku. Zegnij jedno ramię i włóż je pod głowę. Umieść drugie ramię przed sobą. Lekko zegnij kolana, trzymaj stopy razem i ściśnij pośladki. Trzymając stopy razem, unieś kolano, a następnie ustaw je w pozycji wyjściowej. Aby celować w odpowiednie mięśnie, nie poruszaj miednicą i nie zginaj szyi. Podnoś kolano do góry i opuszczaj na dół szybkim ruchem.

Powtórzenia: 15-20 powtórzeń dla każdej strony

Efekt: będziesz ćwiczyć skośne mięśnie brzucha.

2. Wznosy boczne do góry.

Pozycja wyjściowa: Zegnij jedno ramię i użyj go do podparcia. Złącz nogi, unieś miednicę i połóż drugą rękę na biodrach. Opuść miednicę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Staraj się wyprostować plecy i nie machaj ciałem do przodu ani do tyłu.

Powtórzenia: 12-15 powtórzeń dla każdej strony

3.Skośnie z ręką do góry.

Pozycja wyjściowa: Zegnij jedno ramię i użyj go do podparcia. Rozciągnij nogi. Podnieś drugie ramię i miednicę do góry. Powoli opuść ramię pod bok brzucha. Wróć do pozycji wyjściowej.

Powtórzenia: 12 powtórzeń dla każdej strony.

4.Wznosy nóg do góry.

Pozycja wyjściowa: Podejść na czworakach. Trzymaj dłonie i kolana na podłodze. Podnieś kolana u nóg do góry równocześnie i ustaw się na desce, starając się nie zginać pleców podczas angażowania mięśni brzucha. Pozostań w tej pozycji przez 2-3 sekundy, aktywując mięśnie.

Powtórzenia: 15-20 powtórzeń

5.Bujaczka

Pozycja wyjściowa: Usiądź na podłodze ze zgiętymi kolanami i dłońmi umieszczonymi pod kolanami. Kręgosłup powinien być lekko zgięty. Oprzyj się i przewróć kręgosłup do łopatek. Wróć do pozycji wyjściowej. Taka bujaczka na plecach.

Powtórzenia: 10-15 powtórzeń

Jeśli wykonujesz te ćwiczenia codziennie, zaczniesz widzieć wyniki za miesiąc. Jaki rodzaj ćwiczeń preferujesz?

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk