Piersi – Jak Ujędrnić i Podnieść Piersi

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyka

Piersi – Jak Ujędrnić i Podnieść Piersi. Czy chcesz, aby Twoje piersi wyglądały na większe? Możesz ćwiczyć pompki czy wyciskanie na ławeczce, ale nie są one jedyną opcją. Zamiast tego możesz spróbować rozwinąć mięśnie pod biustem, a one poprawią wygląd twoich piersi i sprawią, że staną się większe.

Ten trening jest tworzony, specjalnie dla kobiet, aby dodać piękny kształt do klatki piersiowej. Uważam, że praca klatki piersiowej pod wieloma kątami z dostateczną waga zapewnia dużo bodźca, aby zwiększyć siłę i rozwinąć mięśnie.

1.Wyciskanie Hantli. Jeśli chcesz, aby ten trening był efektywny, musisz wybrać ciężar, który jest wystarczająco ciężki, tak abyś zrobiła  jeszcze dwie powtórzenia na końcu każdego zestawu. Wykonuj tę rutynę dwa razy w tygodniu i pamiętaj, aby dodaj po 2 miesiącach większy ciężar, aby mógł nastąpić wzrost mięśni.Połóż się plecami na ławce.

Trzymaj ręce prosto i weź hantle w każdą rękę. Teraz obniżaj hantle, aż znajdą się blisko boków klatki piersiowej . Wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10 powtórzeń tego ćwiczenia, a następnie przejdź do drugiego bez odpoczynku.

2. Pompki. Zacznij od pozycji, w której jesteś na czworakach, z dłońmi nieco szerszymi niż ramiona i stopami blisko siebie. Pamiętaj, że twoje ciało powinno tworzyć linię prostą od stóp do głów. Opuść się, aż klatka piersiowa prawie dotknie ziemi i utrzymaj ramiona pod kątem 45 ° do tułowia. Wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10 pompek, a następnie odpocznij przez 30 sekund.

Powtórz pierwsze i drugie ćwiczenie jeszcze raz, odpocznij przez 90 sekund i wykonaj trzecie ćwiczenie.

3. Wyciskanie na leżąco.  Usiądź na ławce ustawionej na niskim nachyleniu (około 15 do 30 stopni). Połóż stopy płasko na podłodze. Weź dwa hantle i trzymaj je ponad ramionami. Trzymaj ręce prosto (A). Teraz powoli obniżaj hantle do boków klatki piersiowej (B). Po kilku sekundach wycisnij hantle do sufitu. Wykonaj 10 powtórzeń tego ćwiczenia i ruszaj się bez odpoczynku do pierwszego ćwiczenia.

 

Dodaj do tego dodaj dietę z mojej strony KLIKNIJ TUTAJ 

Bądź piękna każdego dnia i ciesz się życiem.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk