Jak Zgubić Dolny Brzuszek – Treningi w Domu

BRZUCH i zbijanie tłuszczu

Jak Zgubić Dolny Brzuszek – Treningi w Domu. Jeśli zmagasz się z utratą tłuszczu tłuszczu brzusznego, czasami możesz czuć się beznadziejnie. Nawet jeśli znasz jakieś ćwiczenia na spalanie tłuszczu, po prostu nie możesz tego położyć razem i naprawdę dostać ten wspaniały sześciopak. Dla większości kobiet ten dolny brzuch jest po prostu faktem. Cały czas rozmawiam z kobietami na konsultacjach, zwłaszcza z kobitkami po ciąży, które pogodziły się z faktem, że nigdy nie będą miały pięknego brzucha, którego naprawdę chcą. Pamiętam, kiedy mój syn był niemowlęciem i właśnie urodziłam. Mój brzuch wygląda jak strefa wojny …

Tutaj Kliknij po współpracę.

Weźmy na przykład klienta, który zgłosił sie na treningi  Online. Kiedy po raz pierwszy pani przyszła do mnie, oto co miała do powiedzenia …

„Mam 37 lat, jestem żonata i jestem mamą dla 5 małych dzieci w wieku poniżej 7 lat! Jest tam jeden zestaw bliźniaków! Z powodu wszystkich ciąż mam wiele problemów z brzuchem, które sprawiają, że mój brzuch stałe wystaje jak w ciąży i  zwisa z powodu luźnej skóry, w zasadzie mój obszar brzucha jest gorącym bałaganem! przeprowadzę operację korekcyjną przepukliny, ale na razie jesteśmy otwarci na więcej dzieciaków i chcę po prostu wrócić do najlepszej formy, jaką mogę w tym momencie mojego życia. ”

Jej cele? Schudnąć 30 kg, nauczyć się ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha i całego ciała, kontrolować swoje nawyki żywieniowe i zarówno wyglądać dobrze, jak i ciesz się niesamowitym ciałem, które dało jej te 5 niesamowitych dzieci. Kiedy dyskutowaliśmy o tym, nad którymi częściami ciała chce pracować, jak wiele mam i innych kobiet, było to bardzo jasne. Strasznie chciała stracić tłuszcz brzuszny i chciała dowiedzieć się jak go stracić.

Kolejna pani, która sie zgłosiła do mnie po raz pierwszy zaczęła ze mną pracować w moim programie szkolenia online, była 3 tygodnie po porodzie i właśnie otrzymała zgodę lekarzy na ćwiczenia. Nadal musiała unikać ciężkich ciężarów i ruchów, które napięły jej mięśnie brzucha, ale była w stanie ćwiczyć w ograniczonym zakresie i potrzebowała motywacji i odpowiedzialności dzięki diecie, która pomogłaby jej stracić tłuszcz brzuszny.

Jej celem było również utrata 30 kg i nauczenie się ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha. Potrzebowała odpowiedzialności i motywacji, aby wrócić na właściwe tory i powrócić do swojej wagi sprzed ciąży. Moja podopieczna naprawdę chciała zobaczyć sześciopak i po drodze stracić brzuszny tłuszcz. Najczęściej jednak chciała czuć się niesamowicie w środku i na zewnątrz.

Podobnie jak te kobiety z którymi pracuję, chce stracić tłuszczu z brzucha. W tym artykule przeprowadzę Cię przez kilka ważnych aspektów spalania tłuszczu z brzucha i kroki, jak stracić ten tłuszcz brzuszny.

Jak stracić niższy tłuszcz brzucha | Koncentracja na zdrowiu
Podczas gdy wiele kobiet chce pięknie wyglądać w bikini lub aby ich spodnie lepiej pasowały na tyłku, istnieją również powody medyczne. Zmniejszenie tłuszczu w jamie brzusznej jest naprawdę dobrą rzeczą, zwłaszcza dla kobiet.

Tłuszcz brzuszny lub tłuszcz w dolnej części brzucha tworzą się między narządami, głęboko w jamie brzusznej. Może wywołać stan zapalny i prawdopodobnie zwiększa szanse na rozwój chorób serca lub cukrzycy.

Niestety, niżej usytuowany tłuszcz może być jednym z najtrudniejszych miejsc, w których można uzyskać szczupłą sylwetkę. ALE to nie znaczy, że to niemożliwe! Połączenie właściwej kombinacji odżywiania lub diety i ćwiczeń może spowodować, że Twój brzuch będzie w stanie stracić uparty tłuszcz brzuszny, obniżając ogólną zawartość tłuszczu i zwiększając definicję.

Tłuszcz brzucha jest spowodowany głównie siedzącym trybem życia i spożywaniem pokarmów o wysokiej zawartości tłuszczu i słodyczy. Genetyka, struktura i wiek określają również wzorzec gromadzenia się tłuszczu w organizmie.

Wskazówki dotyczące utraty tłuszczu brzusznego
Jeśli twoim celem jest utrata tłuszczu w dolnej części brzucha i naprawdę zaciśnięcie i zdefiniowanie swojego brzucha, najlepszym rozwiązaniem jest podejście z dwóch stron. Odżywianie i ćwiczenia będą ważne w dążeniu do ciasnego i określonego dolnego brzucha wolnego od dodatkowej tkanki tłuszczowej.

Gdy twoje odżywianie znajdzie się w doskonałym miejscu, ćwiczenia spalające tłuszcz z brzucha zapewnią ci chudy i określony wygląd, jaki chcesz mieć na brzuchu.

1.Porady żywieniowe | Jak stracić tłuszcz brzucha dla kobiet

Jedz więcej błonnika. Zwłaszcza rozpuszczalny błonnik pomoże Ci poczuć się pełniej, ponieważ spowalnia trawienie podczas trawienia. Kiedy czujesz się pełny, jesz mniej, więc nie bierzesz tyle kalorii dziennie. Nie tylko to, ale rozpuszczalny błonnik zmniejsza ilość kalorii, które organizm pochłania podczas procesu trawienia. Szukasz żywności, która zwiększy Twoją dietę o wysokiej zawartości błonnika? Niektóre z moich ulubionych to awokado, siemię lniane, owies, jabłka, marchew i brokuły.

2.Pomiń tłuszcze trans.

Tłuszcze trans, takie jak margaryna i pasty do smarowania, są produkowane, gdy firma przyjmuje nienasycony tłuszcz, taki jak olej roślinny i pompuje w nim wodór. Tego rodzaju tłuszcze były powiązane ze zwiększoną zawartością tłuszczu w jamie brzusznej, szczególnie w dolnej części brzucha, insulinooporności i zapaleniu. Podsumowując, jeśli szukasz sposobów na utratę tłuszczu z brzucha, wycinanie tłuszczów trans z diety jest świetnym krokiem.

3.Zdobądź więcej białka.

Szukasz grupy żywności, która pomoże Ci poczuć się pełniej i zmniejszy apetyt? Chodzi o białko. Dodatkowo dieta bogata w białko zwiększy tempo przemiany materii, pomagając Ci spalić więcej kalorii bez względu na to, co robisz.

4.Ogranicz alkohol.

Podczas gdy picie  alkoholu z umiarem może mieć pewne korzyści zdrowotne, jeśli głównym celem jest utrata tłuszczu z brzucha, kobiety w szczególności będą chciały ograniczyć swoje napoje do 1 w tygodniu.

Tutaj Kliknij po współpracę.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk