Cynamon i miód – Potężna mieszanka jako lek na wiele chorób

cynamon dla odchudzania p przepis

Cynamon i miód – Potężna mieszanka jako lek na wiele chorób. Jak zapewne wiesz, mieszanka z cynamonu i miodu jest jedną z najkorzystniejszych rzeczy, których potrzebujesz w swoim domu. Korzyści, które oferuje dla twojego zdrowia są ogromne. Możesz wykorzystać mieszankę zamiast słodyczy na tej podstawie, że  jest bardziej korzystny i nie zawiera kalorii.

W rzeczywistości cynamon jest niezwykle smaczny, który oferuje liczne medyczne korzyści. W dzisiejszych czasach nauka potwierdziła to, co starożytni Chińczycy z pewnością wiedzieli, że mieszanka miodu i cynamonu może poprawić twoje zdrowie i może pomóc ci w naprawieniu licznych infekcji.

Kliknij Tutaj po swój trening personalny w domu.

Obniża poziom cholesterolu i zapalenia stawów. Dodatkowo wzmacnia układ immunologiczny i leczy trądzik. Może ułatwić ci przy ból w żołądku.

Jak obniżyć poziom cholesterolu? Umieść dwie łyżki miodu i trzy łyżeczki cynamonu w herbacie. Powinnaś wypić tę mieszaninę rano, która obniży poziom cholesterolu o 10% w ciągu następnych dwóch godzin. Jak złagodzić agonię zapalenia stawów i jak naprawić ból stawów za pomocą miodu i cynamonu? Przygotuj mieszankę dwóch łyżek miodu i 1 łyżeczki proszku cynamonu i wymieszaj wszystko w ciepłej wodzie w szklance. Pij mieszankę każdego ranka i każdej nocy.

Mieszanka cynamonu i miodu również oferuje załagodzić choroby serca, nawet atak serca. Możesz poprawić samopoczucie, jedząc chleb z miodem i cynamonem każdego ranka. Używając miodu, cynamonu i oliwy z oliwek, możesz zrobić sobie osłonę włosów, która pomoże ci w łysieniu. Wszystko, co powinnaś zrobić to mieszankę z jednej łyżki każdego zastawu: miód, oliwa z oliwek i cynamonu, zmieszać wszystkie składniki i umieścić go na włosach i zmyć po 15 minutach.

Czy zdawałaś sobie sprawę, że mieszanka cynamonu i miodu może ci pomóc uzyskać szczupłą sylwetkę? Po prostu wymieszaj 1 łyżka proszku cynamonu i miodu z 250 ml wody i wypij mieszaninę konsekwentnie na początku dnia, 30 minut przed jedzeniem. Możesz stracić dodatkowe kilogramy, których nie potrzebujesz.

Późniejsze logiczne pytania wykazały, że miód i cynamon można wykorzystać do leczenia złośliwego bólu w żołądku. Po prostu wypij mieszankę jednej łyżki miodu i jedną łyżkę cynamonu konsekwentnie przez okres do trzech miesięcy.

Gdy masz słaby organizm, ciągle chorujesz, ta mieszanka będzie wspierać twoją odporność.  Ta mieszanka może również zachęcić cię do wykluczenia jeśli ​​masz problemy z owrzodzeniem.

Jak przygotować mieszankę Cynamonu i Miodu?

Włóż 500 ml miodu do rondla i go rozgrzej. Po podgrzaniu miodu dodaj całe opakowanie cynamonu i mieszaj, aż mieszanina stanie się jednorodna i wystarczająco gęsta. Powinien być gęsty jak karmel. Spożywać codziennie 3 łyżeczki mieszanki. Upewnij się, że spożywasz ją pół godziny przed głównymi posiłkami, śniadaniem, obiadem i kolacją!

Kliknij Tutaj po swój trening personalny w domu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk