Brzuszny Worek – 80% stanowią Kobiety – Jak go Zlikwidować

Jak zlikwidować brzuch

Brzuszny Worek – 80% stanowią Kobiety – Jak go Zlikwidować. Czy uważasz, że ta statystyka …jest realna? Że 80% osób nie jest w stanie zlikwidować dużego worka brzusznego, zgodzilibyście się z tym? Każdy ma z tym problem, to plaga na skalę światową! Problem jest taki, że jemy za dużo, zamiast szykować sobie mniejsze posiłki, a za to jest jeden, a duży. Bardzo dużo w Polsce pootwierały się bufety z różnymi posiłkami i sałatkami na wagę. Super, nie mam z tym żadnego problemu, ale dlaczego ładujecie na talerz tyle żarcia? Ten talerz jest ogromny i dużo się na nim zmieści, ale po co to! Mniej, a częściej i po problemie!

To powoduje, że masz duży brzuch! Żołądek jest wypełniony na maxa i odkłada wszystko do tkanki tłuszczowej.

Powiem ci, co musisz zrobić, aby szybko stracić tłuszcz z brzucha, tego piwnego brzucha raz na zawsze! Istnieje 10-minutowy trening udowodniony, że eliminuje 2 kg na tydzień tłuszczu brzusznego. Ale nie wiem czy osoba, która nigdy nie ćwiczyła i która jest początkująca może tyle stracić. Osoby, które są bardzo otyłe po utracie szybkich kilogramów na pewno będzie maiła zwisającą skórę, więc warto sie nad tym zastanowić!

Wiele osób z tym problemem próbowało niekończących się diet i przysiadów czy brzuszków w poszukiwaniu  sześciopaka czy jędrnych pośladków … tylko po to, aby zrobić coś na jakąś okazję lub wakacje. Inni próbowali diet o obniżonej kaloryczności i chodzili ciągle głodni, a jeszcze inni ciągle są na jakiś koktajlach, które niszczą wątrobę i nawet o tym nie wiedzą.

Przyczyna … Utrata tłuszczu z brzucha nie może zostać osiągnięta (dla większości), wyłącznie za pomocą ćwiczeń lub diet CHWILOWYCH. To musi być twoje życie codzienne, jeśli naprawdę myślisz o swoim zdrowiu.

Przede wszystkim musisz wiedzieć jak ćwiczyć żeby nie popełnić błędów i kontuzji. Napisz do mnie tak jak inne to zrobiły i zacznij w końcu swoją przygodę, ale na całe życie, a nie tylko do lata.

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ!

Prawdę mówiąc, potrzebujesz potrójnego ataku, aby szybko stracić tłuszcz z brzucha!

Moje rekomendacje:

Zjedz śniadanie (płatki owsiane i owoce) każdego dnia.
7 godzin snu minimum.
5 km kroków (szybkie chodzenie lub rower).
Bez chleba, drożdży lub bułeczek.
Pij dużo wody, dodaj wapno lub sok z cytryny.
Bez napojów alkoholowych i piwa.
Bez pączków, słodyczy, ciast.
Żywność bogata w błonnik (wiśnie, rodzynki, winogrona, jabłka, owies).
Nie jeść 3 godziny przed snem.

Niby proste, ale jakie to ciężkie do wykonania! Musisz ZMIENIĆ to, co robisz, co jesz i jak żyjesz dla REALNYCH REZULTATÓW.

Czekam na Twój sukces! Jeśli nie dasz rady sama to zrobić, to napisz do mnie. RAZEM BEDZIE SZYBCIEJ!

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk