-10 kg w szybki i zdrowy sposób

10 kg z brzucha i tali - metamorfoza, Gosia Klos

-10 kg w szybki i zdrowy sposób. Tak jak staramy się zachować formę i być fit, tak czasami po prostu nie możemy sobie pomóc, ale i przybieramy kilka kilogramów.  Najtrudniejsze jest to, że przybieranie na wadzę jest tak łatwe, ale zrzucenie jej może być trudne, a dla niektórych wydaje się niemożliwe.

Każdy może stracić na wadze, po prostu musisz być zdeterminowany, podążać za swoim planem i nigdy nie stracić motywacji. Nawet jeśli potrzebujesz 5, 10 czy 20 kg zrzucić, po prostu trzymaj jednej zasady i bądź wytrwała. Zmiana nie nastąpi w ciągu nocy, ale nastąpi wcześniej czy później.

Kiedy ma dużą nadwagę, pierwszym pytaniem jest zwykle od czego zacząć. Cóż, prawda jest taka, że ​​rozpoczęcie wyzwania może jest i łatwe, dotarcie do mety jest nieco trudniejsze, ale jeśli zastosujesz się do naszej porady, dotrzesz tam szybciej i uzyskasz długoterminowe wyniki.

KLIKNIJ TUTAJ PO SWOJĄ METAMORFOZĘ!

PRZYGOTUJ SIĘ I SPORZĄDŹ PLAN

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest przygotowanie się do drogi przed Tobą, musisz być psychicznie i emocjonalnie przygotowana, jeśli chcesz podążać za swoim planem. Następnie musisz wyznaczyć cel i zaplanować, jak osiągnąć cel. Gdy to zrobisz, po prostu musisz trzymać się planu, a wyniki będą nieuniknione.

1. NIGDY NIE ZNAJDŹ PERFEKCYJNEGO CZASU NA ROZPOCZĘCIE, ALE ZACZNIJ JUŻ TERAZ

Kiedy już zdecydujesz się na pozbycie się wszystkich zbędnych kilogramów, nie powinieneś czekać na idealny moment, ponieważ nie ma takiego. Zawsze będą urodziny, uroczystości, wesele, wakacje i inne wydarzenia, które mogą kolidować z planem diety, ale jeśli chcesz osiągnąć swój cel, musisz się poświęcić. Zacznij już teraz i pamiętaj, że będą momenty pokus, musisz być silna i myśleć o swoim celu.

2. UTRATA WAGI JEST PROCESEM DŁUGOTRWAŁYM

Jeśli masz dużo do zrzucenia, musisz wiedzieć, że nie nastąpi to w ciągu nocy. Będziesz potrzebowała czasu i poświęcenia każdego dnia, tydzień za tygodniem. Nie możesz zrobić sobie przerwy na weekend i wrócić do starych nawyków. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić, będziesz wystarczająco zmotywowana, aby stawić opór nadchodzącym wyzwaniom i podjmować je z uśmiechem na twarzy każdego dnia.

Nie oczekuj, że po tygodniu lub dwóch wsuniesz się w chude dżinsy, rezultaty przyjdą, ale musisz być cierpliwa. Spodziewaj się, że stracisz 0.5 do 1,5 kilograma tygodniowo.

3. CZASEM MOŻESZ POPEŁNIAĆ BŁĘDY

Bądźmy realistami i po prostu przyznawajmy, że czasami wszyscy poślizgniemy się i popełnimy błąd. Nawet najbardziej oddani mają moment słabości. Najważniejszą rzeczą w takiej chwili jest zaakceptowanie błędu i przejście dalej, nie pozwól, by jeden błąd zrujnował twoje wysiłki.

Jeśli te słabości zdarzają się częściej, musisz dokonać ponownej oceny swoich planów i zdecydować, czy to naprawdę jest to, czego chcesz, czy to właśnie sprawia, że ​​jesteś szczęśliwa? Wystarczy pomyśleć o swoich celach i zdecydować, jaką drogę wybrać.

4. Uwielbiasz siebie i to, CO CHCESZ ZROBIĆ

Zacznij od pozytywnego nastawienia i powiedz sobie, że kochasz siebie, kochasz wszystko w sobie, ale chcesz mieć lepszą siebie. To przygotuje cię do sukcesu. Tylko pozytywny umysł może dokonać pozytywnych zmian.

Nigdy nie zaczynaj procesu odchudzania, ponieważ nienawidzisz swojego ciała i nie możesz znieść widoku w lustrze. Musisz zaakceptować siebie taką, jaką jesteś i zrobić coś, aby stać się jeszcze lepszą.

WSKAZÓWKI, ABY ZACZĄĆ ODCHUDZANIE

Powinnaś zacząć od czegoś, co kochasz

Najlepiej jest, jeśli rozpoczniesz proces od aktywności, którą lubisz, np. Jogi, pływania lub spacerów. Jeśli zaczniesz od czegoś, co sprawia ci przyjemność, łatwiej będzie ci je zrealizować. Może lubisz truskawki, więc zacznij jeść więcej truskawek na początku. W miarę upływu czasu zaczniesz ulepszać swoje wyzwanie.

Zacznij spacerować z psem lub pamiętaj, aby codziennie pić więcej wody. Najpierw dodaj kilka dobrych rzeczy, a następnie zacznij eliminować złe rzeczy.

Nawodnij organizm

Wiele osób nie jest świadomych, ale odwodnienie jest jednym z głównych czynników, które sprawiają, że czujesz się zmęczony przez cały czas i powoduje przyrost wagi. Ale napoje gazowane i soki nie dadzą rady, musisz zacząć pić dużo wody, aby odpowiednio nawodnić organizm. Brak wody może nawet sprawić, że będziesz głodna, a czasem, gdy myślisz, że jesteś głodna, potrzebujesz wody.

Po zakończeniu jedzenia powinnaś odczekać ok 15 minut, Twoje ciało potrzebuje trochę czasu, aby przetworzyć całe jedzenie, które zjadłaś, i wysłać sygnał do mózgu, że jesteś pełna i nie potrzebujesz więcej jedzenia.

KLIKNIJ TUTAJ PO SWOJĄ METAMORFOZĘ!

Zjedz codziennie więcej warzyw

Warzywa są niezbędne dla twojej diety, więc staraj się jeść każdego dnia. Nie tylko mają niską kaloryczność, ale zawierają ważne witaminy, minerały i błonnik, których potrzebuje Twój organizm. Skup się na liściastych i zielonych warzywach, są one szczególnie ważne. 

Bez cukru w ​​kawie

Nadal możesz dodać mleko lub śmietanę, jeśli wolisz to w ten sposób, upewnij się, że wyrzucić cukier z herbaty i kawy. Cukier jest numerem wrogiem numer 1 , więc zapomnij, że istnieje.

Węglowodany są ze stołu na śniadanie

Jeśli twoim celem jest utrata 10 kilogramów lub więcej, powinienaś wziąć pod uwagę niską wrażliwość na insulinę. Oznacza to, że musisz zastąpić węglowodany białkiem, warzywami i zdrowymi tłuszczami. Jeśli zwykle masz koktajl na śniadanie, możesz zachować ten nawyk. Przygotuj sobie zdrowy, bogaty w białko smoothie w połączeniu z jagodami lub zielonymi liśćmi. Wybierz coś z owoców; truskawki, żurawiny, malin, borówek lub jeżyn. Jagody mają niską zawartość cukru, ale są wyjątkowo smaczne i pożywne.

Pamiętaj, że zawsze możesz powiedzieć „nie”, twój cel jest twoim priorytetem i nie ma się co do tego kłócić.

Wykonaj kombinację treningu siłowego i cardio

Cardio spala kalorie, ale trening siłowy buduje mięśnie i stymuluje metabolizm, więc najlepiej jest połączyć te dwa, aby uzyskać optymalne rezultaty. Oba te rodzaje treningu powinny być połączone. Możesz wykonywać treningi siłowe w niektóre dni i ćwiczenia cardio w inne lub połączyć je w jednym treningu. Wyniki będą lepsze, gdy za każdym razem wykonasz krótki trening siłowy i CARDIO po treningu siłowym. Trener profesjonalny to także dobry pomysł, on będzie mógł udzielić ci najlepszej porady na temat tego, na co zwracać uwagę w zależności od rodzaju Twojej sylwetki  i Twojego celów.

Utrata wyznaczonych kilogramów nie jest misją niemożliwą, czasami będzie to trudne, ale jeśli naprawdę tego chcesz, możesz to zrobić! Zachowaj pozytywny umysł, zacznij od małych kroków i spełnienia marzeń. Poproś o wsparcie ze strony przyjaciół i rodziny i rób to krok po kroku.

KLIKNIJ TUTAJ PO SWOJĄ METAMORFOZĘ!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk