Ćwiczenie Na Leniucha w 1 Minutę – Zacznij Dziś

Ćwiczenie na Leniucha w 60 Sekund

Ćwiczenie Na Leniucha w 1 Minutę – Zacznij Dziś

Jeśli zaczniesz od 1 minuty ćwiczyć przez tydzień zwiększając czas treningowy, to uwierz mi, że jesteś gotowa na więcej. To tylko minuta, ale to aż minuta. A znając życie z minuty robi się 2 i 5 minut. Co więcej ta minuta tego ćwiczenia nie zrobi ciebie od razu fit i będziesz mega wysportowana, ale pokaże Tobie, że zaczęłaś działać. Dalej będzie już z górki.

Trzymaj się planu. Dziś jedna minuta, jutro dwie. Dodając codziennie po minucie, będzie po miesiącu sztos, a kondycja zwiększy się niesamowicie. Brzuch zostanie, bo to jest dopiero początek i do tego trzeba dodać odpowiednie żywienie. 5 małych posiłków, 2 litry wody i ta minuta ćwiczenia sprawi, że jesteś silna i zaczęłaś swoją przygodę z odchudzaniem czy wzmocnieniem ciała.

Każdy proces, który się zaczyna wymaga czasu, wytrwałości, motywacji i kopnięcia w tyłek. Czasy są trudne, ale dasz radę. Każdy pisze swoją książkę, napisz swój pierwszy rozdział i wyślij mi na skrzynkę pocztową. Pierwszy rozdział to 3 miesiące więc do dzieła.

Ćwiczenie prze 1 minutę. Włącz stoper i zacznij. Jeśli to będzie za mało dla ciebie włącz sobie takich 5 po 1 minucie, a jutro zwiększ sobie czas.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk