Ćwiczenie na Brzuch – Efekt Murowany – Video

trening nóg

Ćwiczenie na Brzuch – Efekt Murowany – Video.

Dzisiaj przedstawię  Ci jedno ćwiczenie na brzuch abyś mogła dodać sobie je do swojego zestawu ćwiczeń. Być może słyszałaś o tym ćwiczeniu, a nawet je robiłaś. Udowodniono, że są skuteczne, a trenerzy na siłowni często polecają je jako uniwersalne ćwiczenie, które zwykle pasują każdemu.

Kolejną zaletą tego ćwiczenia jest to, że wykonywanie jego nie wymaga specjalnego sprzętu sportowego. Możesz złapać matę i wykonać każdy trening na swoim podwórku, jeśli nie masz czasu na wizytę na siłowni.

Zalecam rozgrzewkę przez kilka minut, aby przygotować ciało do intensywnego treningu. Wypróbuj to ćwiczenie i napisz do mnie! Czekam na informacje o twoich wynikach

 

Trening na brzuch

NAPRZEMIENNY WYRZUT NOGI I RĘKI

– Klęk podparty. dłonie daj na matę. Plecy są proste. Głowa jest schowana.

– Zaatakuj mięśnie brzucha i utrzymuj kręgosłup w pozycji neutralnej, ciągnąc łopatki w kierunku bioder.

– Wydłuż lewą nogę, aż wyprostuje się i znajdzie się w linii z biodrami, jednocześnie podnosząc i prostując prawą rękę do przodu, aż będzie równoległa do podłogi. Przez cały czas trzymaj głowę i ramiona w jednej linii.

– Delikatnie opuść rękę i nogę z powrotem do pozycji wyjściowej i naprzemiennie z drugą ręką i nogą.

– Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą stronę.

Jak sama widzisz to proste ćwiczenie na brzuch. Jeśli jesteś znudzona swoim zestawem ćwiczeń, po prostu dodaj sobie to ćwiczenie i odrazu złapiesz motywację. Zrób rozgrzewkę przed każdym treningiem i rozciągnij się po treningu.

Zródło

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk