Ćwiczenia na Pośladki – Video

pośladki

Ćwiczenia na Pośladki – Video. Jeśli masz ponad 40 lat, ale chcesz wyglądać seksownie i ujędrnić tyłek, jest to idealny artykuł dla Ciebie. Bardzo często kobiety w twoim wieku tracą energię i motywację do ćwiczeń. Trening możesz zrobić w domu.

Dużo kobiet  nie wie, że nawet bez siłowni mogą uzyskać idealne ciało. Istnieje wiele ćwiczeń, które można wykonać w domu i dać takie same wyniki, jak na siłowni. Kliknij Tutaj po współpracę. Pokaże ci jak się zmotywować i ćwiczyć poprawnie bez uszkodzenia kręgosłupa i kolan.

Tutaj znajdziesz 10-minutowy plan treningu pośladkowego dla kobiet po 40. roku życia, który składa się z łatwych ćwiczeń, które możesz wykonywać we własnym domu bez specjalnego sprzętu. Najważniejsze jest, aby robić je regularnie przez okres dwóch miesięcy, a wyniki będą niewiarygodne.

1.Uginanie nogi na leżąco.

Połóż się na ziemi po prawej stronie. Następnie połóż prawą rękę za głowę i zegnij ułożone kolana. Podnieś prawe kolano i staraj się trzymać stopy razem. Utrzymaj pozycję przez kilka sekund, a następnie opuść nogę w dół. Powtórz to ćwiczenie 10 razy, a następnie przełącz strony.

 

2.Wznosy bioder do góry.

Połóż się na plecach, trzymając ręce po bokach i zginając kolana. Twoje stopy powinny być rozstawione na szerokość ramion. Następnie unieś biodra z ziemi, utrzymując proste plecy. Przytrzymaj tę pozę przez kilka sekund, a następnie powoli przywróć biodra do pozycji wyjściowej. Zrób 12 powtórzeń 4 serie.

3.Przysiady z gumami.

 

Zacznij od stóp rozstawionych na szerokość ramion. Wyciągnij ręce przed siebie. Następnie usiądź nisko, jakbyś chciała usiąść na krześle. Opuść się do dołu tak, aby Twoje uda były równoległe do podłogi, a kolana sięgały do kostek. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to 20 razy x 3 serie.

Jak sami widzicie to jest proste i mega skutecznie. Trzeba tylko zacząć to wprowadzać do swojego dnia codziennego. Kliknij tutaj po treningi indywidualne w domu. Pokaże ci jak się zmotywować i ćwiczyć poprawnie bez uszkodzenia kręgosłupa i kolan.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk