Ćwiczenia na Grube Nogi – Podejmij Wyzwanie

Ćiwczenia na Grube Nogi

Uzyskanie idealnego rezultatu na Twoje Nogi jest naprawdę możliwe. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni i wydajny trening. kiedy zbliża się sezon plażowy, każdy, kto chce wyglądać pewniej, atrakcyjniej i bardziej stonowany podczas noszenia bikini, powinien wypróbować ten mój trening.

„A już 30.01 odbędzie się mega live za Darmo na Kocham Fitness o 20.00 zajęć na stepie – brzuch, uda pośladki. Zajęcia będą prowadzone ze mną i moim Nowym Trenerem Mateuszem. Bądźcie z. nami, będzie mega show”.

Kluczowym wysiłkiem jest skupienie się na dużych mięśniach, ponieważ są one najbardziej widoczne. Ponadto będzie to miało również wpływ na spalanie tłuszczu. Trening należy wykonywać rutynowo i utrzymywać wysokie tempo, ponieważ mięśnie potrzebują trochę czasu, aby się ożywić i wzmocnić.

Ćwiczenia należy wykonywać co najmniej trzy razy w tygodniu, a cardio dwa razy w tygodniu zaraz po treningu siłowym. Cały trening podzielony jest na dwie części: ćwiczenia i cardio. Ten ostatni ma kilka opcji. Wybierz, co jest dla Ciebie bardziej wydajne.

1.Wyskoki do góry z pompki to jedno z trudniejszych ćwiczeń, ale bardzo efektywne. Nawet jeśli zrobisz 5 na początku, to bardzo dużo ale jesli masz plan do wakacji zrobić formę, to teraz musisz zrobić intensywnie.

 

2.Kopnięcia do przodu i tyłu. Wykopy do przodu i tyłu. Zrób 10 na każdą kionogę po 4 serie.

3.Bieg w miejscu. To juz zaliczamy pod kardio i wystarczy, że zrobisz przez 2 minuty 2 serie.

 

 

4.Boksowanie w miejscu. To już na sam koniec treningu przez 5 minut raz prawa strona raz lewa.

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk