4 Ćwiczenia dla Dolnej Części Twojego Ciała

4 Ćwiczenia dla Dolnej Części Twojego Ciała

Mega prośba na początek. Proszę o udostępnianie dalej moich artykułów. To pomaga mi przetrwać ten trudny okres pandemii. Piszę to dla was i aby was motywować do działania, a czasy nie są łatwe dla wszystkich. Moja działalność to ponad 20 lat jako trener osobisty i fitness. To całe moje życie i tylko razem uda nam się przetrwać. Mega dzięki!

Każda kobieta marzy o atrakcyjnej sylwetce, bo natura nie każdemu dała idealne ciało. Cóż, przynajmniej tak nam się wydaje. Skuteczne ćwiczenia na nogi i pośladki czy uda pomogą rozwiązać problem z nadmierną tkanką tłuszczową.

Aby osiągnąć cel, trzeba regularnie trenować, ale nie codziennie, ponieważ mięśnie potrzebują czasu na regenerację. Przy nadmiernych obciążeniach postęp zwalnia lub prowadzi do przetrenowania.

Wystarczy 3 sesje treningowe w tygodniu. Szczególną uwagę należy zwrócić na technikę: wystarczy przeoczyć najdrobniejszy szczegół i zacznie pracować inna grupa mięśni, a nie mięśnie nóg i pośladków.

Pod koniec treningu upewnij się, że rozciągasz grupy mięśniowe, na których wykonano pracę. Poprawia ukrwienie, co jest niezwykle ważne. Dzięki temu ból mięśni pojawiający się następnego dnia będzie znacznie mniejszy.
Należy również pamiętać, że dobra dieta sprzyja rozbudowie mięśni i zmniejsza fałdy tłuszczu. Jedz 90 minut przed treningiem i 30 minut po treningu.

Ciało ma tę cechę: przy długotrwałych testach głodu magazynuje tłuszcz. Z tego powodu musisz jeść często (4-5 razy dziennie), ale stopniowo. Wskazane jest, aby odmówić sobie słodyczy i czy produktów mącznych.

Już niedługo uruchamiam platformę na mojej stronie gdzie będziemy razem w grupie ćwiczyć – grupy treningowe do 30 osób na live. Będziesz ćwiczyć w domu, będziesz zmotywowana i osiągniesz w końcu swój cel. Obserwuj mój profil…oj będzie się działo.

Teraz sprawdź same ćwiczenia i zacznijmy działać!

1.Zakroki do Tyłu z ramionami podniesionymi do góry. Kolana nie mogą wychodzić za palce u nóg. Na każdą nogę 3 serie po 15 powtórzeń.

 

2.Skoki do góry. Proste ćwiczenie, ale bardzo wyczerpujące.

3. Wyskoki do góry na boki. Po 10 na strone w 3 seriach.

4.Jedno z cięższych ćwiczeń, ale warto podnosić swoje wyzwania i działać! Ramiona załóż na kark i wstawaj z kolan na prawą 10 i na lewą 10 razy do przysiadu.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk